Co to znaczy, że facet przestaje pisać przed randką?

07 Września 2017

Sprawdź, dlaczego on tak dziwnie się zachowuje...

urwany kontakt

Pierwsza randka jest stresującym przeżyciem zarówno dla faceta, jak i dziewczyny. Nie chodzi tylko o samo spotkanie, ale także czas, który je poprzedza. To wtedy decydujemy się, w co się ubrać, jak się uczesać, a nawet rozmyślamy o ewentualnych tematach do rozmowy. Nie bez znaczenia jest też kontakt poprzedzający wielki dzień. Niektórzy zastanawiają się, czy od czasu ustalenia szczegółów spotkania coś jeszcze pisać. Może lepiej poczekać do dnia randki i zaprzestać kontaktu? Mężczyźni przeżywają wątpliwości. Jak często powinienem się do niej odzywać? Czy samo umówienie się na randkę zobowiązuje to bardziej częstotliwego kontaktu? Czy mogę sobie zrobić nadzieję? A może potrzymać ją w lekkiej niepewności? Do zadawania sobie tych pytań przyznali się m. in. nasi znajomi.  Ta kwestia stanowi również dylemat wielu dziewczyn, które zastanawiają się, czy aby wszystko jest w porządku skoro on się nie odzywa albo robi to sporadycznie.

Jak się okazuje, faceci ostatecznie dochodzą do różnych wniosków. Dziewczyny, które się zadręczają i analizują każdą wiadomość od wybranka w czasie oczekiwania na randkę lub pomiędzy nimi (gdy jeszcze nie doszło do pocałunku i wyznań), powinny się odprężyć. Mężczyźni mają różne argumenty na różne rodzaje zachowań. Nie są one pozbawione sensu. Przeczytaj, a zrozumiesz i przestaniesz się tak bardzo stresować, że on stracił zapał lub za bardzo nakręcił się na Twoim punkcie. Faceci myślą zupełnie inaczej. Oto ich wyznania. Publikujemy również zdanie jednej dziewczyny na ten temat - poparty doświadczeniem z jej życia.

Zobacz także: Grupa pożądanych kobiet: Typy dziewczyn, do których ustawiają się tłumy facetów

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-07 12:52:19

Ja z chłopakiem z którym się spotykam poznałam się na Tinderze. Szybko przeszliśmy na inną aplikację, ale faktem jest, że tak przed, jak i po randce prawie zawsze to ja pierwsza muszę do niego pisać. A on zawsze, w miarę szybko mi odpisuje, z tym, że jak nie będę odzywać się przed półtora dnia, to on też nic nie napisze. Jakbym była nieśmiała lub staroświecka, to nie wiem, czy coś by z tego było, chyba myślałabym, że ma mnie gdzieś, a tak... właściwie to on się do mnie dostosowuje i mi to pasuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1