Kociary: Co tak naprawdę myślą o nich faceci?

17 Grudnia 2016

Wśród mężczyzn panuje przekonanie, że kociara to stara panna czy raczej materiał na fajną partnerkę?

jestem kociarą

Koty to urocze zwierzątka. Niektórzy ludzie, a zwłaszcza kobiety, mają na ich punkcie prawdziwego hopla. Kupują swoim zwierzakom drogie zabawki, poświęcają im mnóstwo czasu i uważają za członków swojej rodziny. To dlatego utarło się określenie „kociara”. Jak to zwykle bywa, ma zabarwienie pozytywne i negatywne. Z jednej strony kociarom przypisuje się niezwykłą wrażliwość oraz empatię, a z drugiej aspołeczność i nieumiejetność znalezienia sobie faceta. Wszystkie memy oraz dowcipy, które znajdujemy w Internecie na ten temat, tylko podkręcają atmosferę. A jakie odczucia wzbudzają kociary wśród facetów? Czy oni, podobnie jak sieciowi żartownisie, są zdania, że tak naprawdę potrzebny jest im u boku prawdziwy mężczyzna, a wtedy miłość do kota zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?

Postanowiłyśmy zapytać o to naszych znajomych. Czy poszliby na randkę z kociarą?

Mateusz

„Zawsze miałem szczęście do kociar. Moja mama i siostra uwielbiają te zwierzaki, chociaż ja sam za nimi nie przepadam. O ile miłość do kotów mieści się w granicach normalności, nie mam nic przeciwko takiej pannie".

Dominik

„Prawdę powiedziawszy nie wiem, dlaczego wszyscy tak się śmieją z tych dziewczyn. Ja uważam, że to świetny materiał na partnerkę, bo miłośniczki kotów są bardzo troskliwe!"

Zobacz także: FACECI WYZNAJĄ: Od lat zdradzam swoją dziewczynę

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-18 16:37:43

mój facet tez lubi koty mamy 4 duzy dom z ogrodem nie przeszkadzają, ni e trzeba wyprowadzać, duzo nie jedzą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-17 11:30:43

Kocham zwierzęta wszyscy którzy ich nie lubią nią toleruja nie maja serca nie maja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-18 22:26:26

lecz się...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-17 09:46:26

Jestem kociarą. Byłabym zła, gdyby facet zapomniał nakarmić moje zwierzaki. Przecież one też czują. Lubię zwierzęta, pozwalam moim kotom łazić po mieszkaniu i spać z nami w łóżku (mężowi nie przeszkadza, jak go grzeją). Dużo razy ktoś mi robił złośliwe przytyki, ale to mnie nie rusza. Zwierzę jest członkiem rodziny, jeśli się już na nie decyduje, to z pełną odpowiedzialnością. Zwierzę wymaga uwagi, troski, jedzenia, ciepła (dosłownie). Nie widzę w tym żadnej przesady. Za to nie rozumiem urządzania imprez zwierzętom, kupowania im prezentów świątecznych i tak dalej, przecież one nie rozumieją, o co chodzi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-17 12:12:16

No właśnie jak śpisz z kotem to ktoś robi złośliwe przytyki, ale jak ktoś daje się lizać psu po twarzy to wszystko jest ok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1