BEZ TAJEMNIC: Co rodzinny dom mówi o Twoim partnerze?

24 Stycznia 2017

Chcesz lepiej poznać ukochanego? Dobrze przyjrzyj się jego bliskim.

wychowanie

Konfrontacja z rodzicami partnera (czy kogoś, kto aspiruje do tego, by nim zostać) zazwyczaj jest powodem do stresu. Zastanawiamy się, jak wypadniemy, czy na „teściach” zrobimy dobre wrażenie, co sobie o nas pomyślą itp. Dobrze jest jednak pamiętać, że również dla drugiej strony spotkanie z wybranką syna (czy ukochanym córki) jest nie lada przeżyciem – choćby dlatego, że rodzice partnera poddawani są ocenie.

Zanim następnym razem uciekniesz z domu rodzinnego ukochanego, zaczekaj. Dobrze się rozejrzyj, porozmawiaj, zwróć uwagę na relacje pomiędzy twoim partnerem a jego rodzicami. Jego dom rodzinny powie ci o ukochanym naprawdę dużo!

Zobacz również: Kobiety, z którymi faceci NIE CHODZĄ do łóżka. Nawet wtedy, gdy są wyjątkowo piękne!

Z szacunkiem

Jeśli chcesz w relacjach partnera z rodzicami znaleźć punkt zaczepienia, który pozwoli ci przypuszczać, że również względem ciebie będzie zachowywał się właściwie, zwróć uwagę, czy mężczyzna darzy rodziców szacunkiem. Oczywiście każdy ma inną sytuację rodzinną – niektórzy dorastają w trudnych domach i toksycznych rodzinach, a wtedy trudno się spodziewać, że dziecko mające uraz będzie traktowało swoich rodziców z namaszczeniem. Nie każdy poza tym jest wylewny, dlatego w zachowaniu ukochanego wypatruj elementarnych podstaw szacunku względem rodziców.

Stare powiedzenie głosi, że fakt, w jaki sposób mężczyzna traktuje własną matkę, jest odpowiedzią na pytanie, jak będzie traktował swoją żonę. Jeśli twój ukochany swoją mamę szanuje, jest względem niej ciepły i życzliwy, to czytelny i bardzo pozytywny sygnał dla ciebie! Facet, który źle traktuje własną matkę, prawdopodobnie nie będzie dobrze traktował żadnej kobiety. Relacje syna z matką powinny być ciepłe, choć jednocześnie nie gorące, bo przesada w żadną stronę nie jest wskazana.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

molly
(Ocena: 1)
2017-01-25 14:05:24

,,Rodzeństwo – byłoby idealnie, gdyby twój ukochany miał ze swoim rodzeństwem zdrowe, ciepłe relacje. Jeśli z bratem czy siostrą jest zżyty, to świetnie!'' - już mniej świetnie, jak jego siostrunia we wsyztsko się wtrynia a on jest na każde jej zawołanie i leci do niej, jak tylko pierdnie, olewając wsyztsko inne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-24 15:52:07

Za krótki artykuł ale dobrze się przyjrzeć rodzince. U swojego chłopaka zauważyłam ze to matka rządzi i zawsze musi postawić na swoim. Jedyny plus taki ze lubią zwierzęta oboje. Ojciec zaś ma poczucie humoru i rozładował napięcie. Ale widać ze chłodem tam wieje tyle że nie od faceta. I chciałabym wiedzieć co w takiej sytuacji...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-25 14:08:10

Bo zamaist porozmawiać lepiej napisać komentarz na Papilocie xD na co liczysz, ze obce osoby ci doradzą, skoro to Ty jesteś odpowiedzialna za relacje ze swoim partnerem i najlepiej znasz sytuację? No chyba to ty z nim będziesz się użerać, a nie my, więc sama musisz to ocenić i pracować nad relacją. A jak chcesz wiedzieć, co w takiej sytuacji... to współczuję, ze nie znasz partnera i nie potrafisz z nim rozmawiać o swoich dylematach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1