Co najbardziej kręci facetów w kobiecym wyglądzie? 5 rzeczy, które uwielbia każdy KAŻDY z nich!

16 Października 2017

Badanie portalu randkowego wykazało, na co zwracają uwagę...

co kręci facetów

Co najbardziej podnieca mężczyzn? Mnóstwo kobiet zadaje sobie to pytanie. Aby znaleźć odpowiedź, czytają porady w Internecie, próbują wydobyć prawdę od facetów w sposób bezpośredni albo zdają się na ślepy los. Próbują kusić strojem, makijażem, fryzurą oraz zachowaniem. Każda kobieta musi jednak pamiętać, że mężczyźni mają pod tym względem preferencje. To niekoniecznie mała czarna i czerwona pomadka podobają im się najbardziej.

Jeden z popularnych portali randkowych postanowił to sprawdzić. Faceci, którzy wzięli udział w badaniu, najczęściej wskazywali na pięć rzeczy pobudzających ich fantazję. Oto one. Co ciekawe, potwierdzają je także wypowiedzi osobników płci męskiej na forach internetowych.

Naturalny wygląd, delikatny makijaż

Oczywiście preferencje bywają tak różne jak sami mężczyźni, ale co trzeci ankietowany opowiadał się za delikatnym makijażem i naturalnym wyglądem.

 – Przede wszystkim kobiety wyglądają bardziej dziewczęco i niewinnie w takiej odsłonie. Nie przepadam za czerwonymi ustami oraz mocnym makijażem oczu. Bardzo postarza – komentuje anonim.

 – Mocny makijaż kojarzy mi się z łatwymi kobietami, bywalczyniami dyskotek. Nie takiej partnerki szukam. Wolę skromność oraz prostotę – wypowiada się kolejny.

Zobacz także: 11 rzeczy, które szczęśliwe pary robią przed snem

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz