Wyznania facetów. Co myślą, gdy długo nie odpisujesz im na wiadomość?

21 Stycznia 2018

Nie mają o Tobie dobrego zdania.

wiadomość od faceta

Podobno etap flirtu jest najfajniejszy w relacji między kobietą a mężczyzną. Oboje sprawdzają wtedy, jak bardzo są sobą zainteresowani, czy pasują do siebie i jak daleko pragną się posunąć. To także czas napięcia, stresu i euforii. Wszystkie te uczucia przeplatają się nawzajem. Zarówno osoby jednej, jak i drugiej płci pogrywają ze sobą, a tym samym ranią. Czasami świadomie, a czasami nieświadomie. Bardzo często dzieje się tak w przypadku odpisywania na wiadomości.

Kobiety mają zwyczaj odpisywać po dłuższym czasie. Np. po półgodzinie albo jeszcze dłużej. Chcą w ten sposób udawać niedostępne. Mężczyżni w tym czasie przeżywają katusze. Zastanawiają się, czy coś się stało, czy dziewczyna nie jest zainteresowana, czy może zgrywa niedostępną.

Postanowiłyśmy zapytać mężczyzn, co myślą o takim zachowaniu. Czy zdają sobie sprawę z kobiecych intryg?

Zobacz także: Wyznania BEZ CENZURY: Najgorsza rzecz, jaką zrobiła przy mnie dziewczyna to...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-22 16:41:26

Olaboga 30 lat na karku i właśnie sie dowiedziałam, że jestem wyrachowaną suką, bo nie jestem uzależniona od telefonu i nie zerkam na niego co 5 minut, ba nawet nie co 20. Poza tym panowie dorośli ludzie dzwonia, a smsa to mozna z lista zakupow wysłać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-22 00:53:05

Ci "panowie" to chyba 15 - letnie dzieci? Albo totalne tłuki, bo trzeciej opcji nie ma... Dorośli, co jedynym ich obowiązkiem jest ustawiczna kontrola telefonu... No błagam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 19:08:08

O braku kultury świadczy ciągłe zerkanie na telefon w towarzystwie innych osób, albo podczas pracy. Ja do swoich obowiązków podchodzę poważnie i nie mam czasu na to, by ciągle sprawdzać wiadomości. Odpisuję, gdy mam przerwę. Poza tym mogę być w różnych miejscach, chociażby na basenie... Ale rozumiem, że mam kupić wodooporny telefon i przypiąć go sobie na ramieniu, bo inaczej jaśnie pan strzeli focha? :D Dobrze, że są jeszcze wyrozumiali mężczyźni na świecie i nawet jednego znalazłam ;) Pozdrawiam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-21 11:23:04

Jak można mieć takie rozkminy na tak banalny temat jak to po jakim czasie ktoś ci odpisał? Mi w ogóle nie przyszłoby do głowy zastanawiać się nad taką bzdurą. Jeżeli facet skreśla laskę, bo nie odpisała mu w ciągu 15 min, to robi jej przysługę, bo po co jej taki frajer? Wiem, że w 21 wieku, niektórym może wydawać się to nie do pomyślenia, ale naprawdę nie każdy nosi wszędzie telefon przy dupie i sprawdza co chwilę czy coś mu nie przyszło. Niektórzy będęc, na przykład, w pracy czy na uczelni, robią tam to co powinni robić, a nie siedzą ciągle w telefonie, bo może jaśnie pan coś napisał i trzeba mu przecież niezwłocznie odpisać. Ktoś tam niżej dobrze napisał, że telefony wyprały ludziom mózgi. Jeśli ktoś nie potrafi żyć bez komórki i chodzi z nią nawet do kibla to spoko, jego sprawa, ale niech nie mierzy innych swoją miarą i niech nie będzie na tyle ograniczony, by myśleć, że skoro on to robi, to od razu wszyscy też tak muszą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 14:00:41

Dokładnie tak! Polać jej :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-21 08:12:53

No taaa. Kobieta musi odpisać natychmiast, bo przecież nie może mieć swojego życia! Nie może być zajęta, u lekarza, z przyjaciółmi, na zakupach itd. Nope! Siedzieć 24 na dobę przed ekranem telefonu i czekać na wiadomość od księcia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 08:44:27

Nie o to chodzi, ale serio z każda wiadomością czekać godzinę na odpisanie? To głupie. Mi się zdarza, ze nie odpisze od razu bo nie zawsze mam ze sobą telefon. A jeśli nie mam i mogę odpisać dopiero po kilku godzinach- zawsze odpisuje ze nie mogłam rozmawiać. Bo uważam ze olewanie jest niekulturalne. Proste. Kiedyś natomiast spotkałam faceta który, jeśli nie odpisywałam mu dłużej niż pol minuty, wysyłał mi kolejna wiadomość z pytaniem czy już straciłam nim zainteresowanie. To przesada w drugą stronę. Ja uważam że nie należy wymagać odpisywania natychmiast, ale takie sztuczne zgrywanie niedostępnej tez nie ma sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-21 09:40:39

Kto mówi o zgrywaniu niedostępnej? Powszechny dostęp do komórek wyprał ludziom mózgi. Nic tylko smsy, Facebook i Instagram. Znam takich, którzy siedzą obok siebe i wysyłają sobie wiadomości. Strach się bać, co zrobiliby kolesie z artykułu, gdyby nagle komórki przestały działać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 11:26:52

Nikt nie mówi o wysyłaniu smsow do siebie gdy się siedzi obok. Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Niecierpliwienie się kiedy ktoś nie odpisuje przez kilkadziesiąt sekund to gruba przesada. Ale specjalne odczekanie typu „nie teraz ale za godzinę bo muszę być niedostępna” jest zwyczajnie durne. We wszystkim trzeba znaleźć złoty środek. Ja nie mam problemu z tym, żeby nie odpowiadać komuś od razu, nie próbuje na sile być dostępna, ale jesli ktoś czeka kilka godzin na moja odpowiedz- kulturalnie przepraszam ze czekał tyle czasu. Trzeba szanować czas zarówno swój jak i drugiej osoby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 02:47:36

A zawsze się mówiło, że kobieta powinna zwlekać jak nadłużej z odpowiedziom, bp to najbardziej facetów kręci ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 08:45:33

Odpowiedzią jak już. Z taka ortografią chyba lepiej żebyś rozmawiała z facetem przez telefon niż pisała, bo wstyd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-21 01:08:14

A jak wy tak robicie to jest dobrze ?! J*bani hipokryci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz