Faceci wyznają: „Przyłapałem moją dziewczynę na robieniu czegoś obrzydliwego…”

30 Sierpnia 2016

„Nie mogłem w to uwierzyć…”

sekrety kobiece

Na co dzień jesteś zapewne kulturalna, elegancka i zachowujesz się z klasą. Pilnujesz swojego słownictwa, nie wyrażasz bulwersujących opinii, dbasz o swój wygląd. Ale kiedy jesteś ze sobą sam na sam, wychodzi twoja prawdziwa natura. Nie udajesz skromnej, obytej w towarzystwie dziewczyny. Możesz być sobą, bo wiesz, że nikt na ciebie nie patrzy. Przestajesz udawać.


Każdy człowiek ma dwa oblicza. Jedno uładzone dla społeczeństwa i drugie - nie tak doskonałe, choć prawdziwe. Zastanów się, co robisz, gdy nikogo nie ma w pobliżu. A potem wyobraź sobie, że ktoś cię na tym przyłapuje.
Kompromitacja? Tak. Kilku facetów wyznało nam, na czym przyłapali swoje partnerki, kiedy te zupełnie nie spodziewały się „publiczności”.


Sprawdź także: ZDANIEM FACETÓW: „Nigdy nie związałbym się z dziewczyną o imieniu...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-15 19:45:38

No cóż za obrzydlistwa - golenie wąsika, przeglądanie czyjegoś profilu, słuchanie dosco polo - niewybaczalne! Spodziewałam się raczej jakiegoś wąchania pierdów czy jedzenia wymiocin. Dla mnie to byłoby obrzydliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
60cm
(Ocena: 5)
2016-08-31 21:41:09

Co jak co, ale to z wąsikiem mnie rozwaliło. To, gdzie się ktoś goli, to jego prywatna sprawa, jeśli nie chciała, żebyś wiedział o jej zaroście (bo dla kobiet to naprawdę nieprzyjemny i wstydliwy problem), to jej sprawa. A wchodzenie jej do kibla, chociaż się umówiliście, że tego nie zrobisz, to już przesada. Aż tak bardzo cię cisnęło, że nie mogłeś poczekać 2 minut, żeby się ogarnęła trochę? Nie można było wcześniej iść? Albo odlać się do zlewu, jak to niektórzy panowie lubią robić? ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-30 21:48:26

What? Co jest obrzydliwego w pozbywaniu się wąsika? Większość kobiet go ma i regularnie się go pozbywa. WTF facet laluś nie zniósł tego widoku :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-30 09:12:05

Czyli depilacja wąsika przez kobietę jest obrzydliwa, ale wchodzenie za potrzebą, podczas, gdy ona jest w łazience to już nie?? Hipokryto?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-30 08:20:53

Czyli najgorsza jest hipokryzja... Pierwszy raz w pełni się zgadzam z facetami:-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-30 07:53:26

Najbardziej obrzydliwe jest to, jak spotyka się swoja dziewczynę, chłopaka z kimś innym w łóżku albo dowiadujemy się, że już z nim/nią nie jest, a okazuje się, że dalej pisze ze swoją ex i do niej jeździ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1