7 zachowań facetów, które są GORSZE od zdrady

10 Sierpnia 2017

Nie wierzysz? Sama się oszukujesz.

toksyczny związek

Zakochane kobiety często tłumaczą sobie podejrzane zachowanie faceta. Znajdą milion wymówek, ale nigdy nie przyznają tego, jak jest naprawdę. Chcą być ślepe, bo dzięki temu podtrzymują wrażenie szczęścia. Łatwiej jest żyć w ułudzie niż przyznać, że ukochany jest oszustem, kobieciarzem, krętaczem i kto wie, kim jeszcze.

Kiedy facetowi dość często zdarza się nie wracać na noc, przekonują, że chodzi o pracę. Gdy ciągle pożycza pieniądze i nie ma zwyczaju ich zwracać, puszczają to mimochodem i jeszcze usprawiedliwiają go. Słysząc komplementy w stosunku do innych kobiet, mówią, że ma dobry gust. Nie przejmują się tym, że nigdy nie pomaga im domu (jest zmęczony i ma prawo odpocząć) i zapomina o ważnych rocznicach (zdarza się!). Niektóre kobiety po prostu uwielbiają swoich mężczyzn i nie dostrzegają, że są wykorzystywane.

To wykorzystywanie ma swój początek w podejrzanym zachowaniu, które kobieta powinna wychwycić już na początku znajomości. Wygląda niepozornie, ale zignorowane nigdy nie kończy się dobrze. Można je porównać do zdrady, bo samo w sobie jest nieczystą grą.

Ostrzega Cię przed byłymi

O wszystkich mówi bardzo niepochlebnie. Aż uszy więdną od sposobu, w jaki się o nich wyraża. On wchodzi w rolę troskliwego chłopaka, który próbuje Cie ostrzec przed ich kłamstwami na jego temat. Sprawia wrażenie wykorzystanego biedaczka. Nie daj się zwieść! Prawdopodobnie to on ma sporo na sumieniu i boi się, że poznasz prawdę.

Zobacz także: „Nigdy nie zgadniecie, z jakiego powodu zaczęłam zdradzać męża!”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-11 09:16:52

Jakbym czytała o moim ex... dobrze, że zmądrzałam. Trochę mi zeszło :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-11 01:15:57

Ja od takich skur...wysynów trzymam się z daleka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 20:24:14

Ha ha ha, mi chłopak na drugiej randce wyznał miłość. Pomyślałam, że jest debilem i w sumie to była prawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-08-10 03:20:40

A co to za "internacjonalistyczne" foto na 4 stronie tego "artykułu" (fe)? Przekaz podprogowy czy "poprawność polityczna? "Papil.cie" ogarnijcie się, tu jest normalny kraj a nie kalifat Szwecji!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 11:18:03

Ameba, ameba! Płatki owsiane w misce rozbełtane! Skrzy się kukułka i brzoskwinię myje. A nie wiecie, że to mróz was w oczy kłuje. Niedługo, już za chwileczkę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1