Sekretne życie mojego chłopaka... (O czymś takim nie chciałabyś się dowiedzieć!)

02 Grudnia 2016

Mężczyźni nie byli takimi osobami, za jakich miały ich kobiety. Czy podobne kłamstwa można wybaczyć?

co ukrywa facet

Mężczyźni nie zawsze są z nami szczerzy. Nie chodzi tylko o ukrywanie przewinień typu wyjście z kumplami na piwo, chociaż ukochany w tym czasie – według zapewnień – miał nadrabiać zaległości w pracy. Nieszczerość, którą mamy na myśli, nie dotyczy również nieomówionych wydatków ze wspólnych pieniędzy czy kłamstwa, że gotujesz równie dobrze, co jego mama. Chociaż niewątpliwie są to mniejsze lub większe występki i facet powinien rozliczyć się z nich przed partnerką, można je wybaczyć.

Niestety czasami dochodzi do zatajenia prawdy na większą skalę. Mężczyzna ukrywa fakty ze swojego życia, które mają wpływ na jego kobietę oraz ich wspólną przyszłość. Kiedy nagle wychodzą na jaw, ona przeżywa szok i staje przed dylematem: Wybaczyć czy nie?

Ponieważ miłość sprawia, że nie zawsze kierujemy się rozsądkiem, a emocje przesłaniają powagę problemów, zdarza się, że kobieta mięknie i decyduje się na podarowanie ukochanemu drugiej szansy. Jednak nie w każdym przypadku jest to możliwe. Są związki opierające się wyłącznie na kłamstwie.

Opisujemy historie pięciu kobiet, którym zawalił się cały świat, gdy dowiedziały się, co kryje przeszłość ich ukochanych. Czy powinny im darować?

Zobacz także: 7 sygnałów, że on nie zadzwoni po pierwszej randce (Pogódź się z tym i zapomnij!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-05 23:53:40

Pełno tu artykułów o okropnych, zaklamanych facetach. Zapomina się jakoś ze to nie płeć o tym decyduje. Znam wielu facetów, którzy w ogien by wskoczyli za swoimi kobietami, a one im takie numery odwalaly ze ho ho. Kobiety jak i mężczyźni są różni...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 10:54:48

Wszystkie historie żenada, ale facet, którzy ukrywa swoje dziecko jest w moich oczach naprawdę zerem. Nie przepadam za dziećmi, swoich nie mam i nie planuję, ale jeśli się już je ma, to trzeba brać za nie odpowiedzialność! Nigdy nie założyłabym rodziny z kimś, kto się wyparł swojego dziecka z poprzedniego związku (zatajenie, wyparcie się, bez różnicy dla mnie)...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 21:07:07

Torebki Wittchen pewno w Lidlu kupił buhehehhe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 17:20:41

dziewczyny pomóżcie. mój facet pracuje w innym mieście od 2 miesięcy, wynajmuje tam kawalerkę. wczoraj byłam go tam pierwszy raz odwiedzić i w łazience (na brodziku) znalazłam kilka damskich blond włosów. wypytałam go czy odwiedzała go jakaś koleżanka albo siostra, zaprzeczył. Gdy powiedziałam mu co znalazłam najpierw się zaśmiał, że żartuję, stwierdził, że nie ma pojęcia skąd się wziął ten włos. później gdy bardziej się zdenerwowałam ze łzami z oczach powiedział ze na prawdę nie wie skąd mógł się tam znaleźć ten włos. podobno mieszkała tam wcześniej jakaś kobieta. Co mam teraz myśleć? jest szansa ze ten włos znajdował się w spływie i później go jakby "wybiło".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 17:51:01

Ale ty jesteś głupia, jak ten but.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 10:11:22

Pewnie ma tam jakąś inną, a tobie bajeczki wmawia :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-04 13:58:19

tak samo kiedys odkryłam, że mój były umawia sie z inną, na łóżku było pełno długich czarnych włosów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 08:56:29

mój ex przyznał się, że zanim mnie poznal, przez 2 lata sypiał ze swoją siostrą cioteczną, a gdy rozeszliśmy się na chwilę (jakieś 2 tygodnie) przespał się z nią bo po 1 chciało mu się r*chać, a po 2 ja poszłam z paczką znajomych na piwo i chciał się na mnie w ten sposób zemścić. Później się dziwił, że nie chce już z nim dłużej być, bo mnie brzydzi... nie wiem kto jest bardziej obleśny i żałosny, czy mój ex czy ta jego "kochanka"...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Prawda
(Ocena: 5)
2016-12-02 15:08:54

Wszyscy jesteście oblesni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1