Ściąga dla wszystkich dziewczyn: Co facet mówi na randce vs. PRAWDZIWE ZNACZENIE

14 Lipca 2016

Jego wypowiedzi często mają ukryty sens...

analiza męskich deklaracji

Chociaż pierwsze randki często traktowane są jako niezobowiązujące spotkania, na podstawie których kształtujemy wstępne wrażenie o mężczyźnie, mogą stanowić bogate źródło informacji. Kobieta zdobywa je, słuchając wypowiedzi swojego towarzysza, obserwując jego gesty, mimikę twarzy i całokształt zachowania. Żeby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat faceta, musi zwrócić uwagę także na inne rzeczy. Mężczyźni, podobnie jak kobiety, pragną zrobić na drugiej osobie najlepsze wrażenie. Czasami próbują też coś ukryć albo dać do zrozumienia. Dlatego to, co mówią, często ma ukryty sens. Sztuką jest nauczyć się go odczytywać. Najlepsza pod tym względem jest praktyka, czyli częste spotykanie się z facetami, ale nie zawsze jest to możliwe.

Portal cosmopolitan.com postanowił stworzyć dla kobiet pewien rodzaj ściągi, która pomoże im odkrywać ukryty sens męskich wypowiedzi. Zostały w niej zawarte przykładowe zdania. To one najczęściej padają z ust facetów. Co tak naprawdę oznaczają? Dzięki nim dowiesz się, czego możesz spodziewać się po mężczyźnie.

Wypowiedź faceta: `Nie jestem zbyt głodny/Niedawno jadłem, więc zamówię coś lekkiego`.

Prawdziwe znaczenie: Myślałem, że ta restauracja jest tańsza. Mam nadzieję, że weźmiesz ze mnie przykład i nie zamówiesz nic drogiego.

Być może chciałaś zapłacić za siebie, ale jeżeli on robi takie aluzje, lepiej nie stawiać go w niezręcznej sytuacji. Prawdopodobnie za punkt honoru postawił sobie uregulowanie rachunku za was dwoje.

Zobacz także: 20 najdziwniejszych reakcji na zaręczyny (Nie tak powinno to wyglądać!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz