Co faceci myślą o palaczkach? (Lepiej same przeczytajcie)

21 Sierpnia 2016

Niektórym to nie przeszkadza, a inni?

palenie papierosów

Nałogi nigdy nie są chlubną sprawą, nieważne czy chodzi o hazarad, narkotyki, alkohol czy papierosy. Na niektóre patrzymy jednak z większym przymrużeniem oka i czasami zapominamy o poważnych konsekwencjach uzależnienia. Najlepszym tego przykładem są chyba papierosy. Chociaż Polacy palą mniej niż kiedyś, raporty nadal nie przedstawiają optymistycznych wyników. Dane opublikowane przez Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej są następujące: w porównaniu do poprzedniego roku nastąpił spadek spożycia papierosów o 1,7 %. W 2015 r. wynosiło 49,8 mld sztuk. To bardzo dużo, ale pocieszająca jest tendencja spadkowa.

Więcej papierosów palą oczywiście mężczyźni, ale i kobiety lubią popalać. Rzadko kiedy przejmują się tym, co myślą o nich faceci, w końcu mamy równouprawnienie. A szkoda. Bo męskie zdania na temat palących kobiet są podzielone i niekiedy bardzo restrykcyjne.

Przekonajcie się, co naprawdę myślą faceci o palaczkach.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Dlaczego nastolatki w ciąży nie zasługują na współczucie?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-29 09:46:10

Zgodzę sie, że kobieta powinna również palić z klasą, jeśli juz pali. Trzymanie papierosa w ustach i robienie jednocześnie czego innego nie jest eleganckie. A co do nałogów... cóż, chyba lepiej kobiecie palić niż pić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lolo
(Ocena: 2)
2016-08-22 10:31:27

Tak, panowie to "mają wymagania"- niech nie pali, szczupła przy czym nie je sałatek, zawsze gotowa do czułości, zadbana (nawet przy 5 dzieci) do tego zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała. Bzdury!Tekst z cyklu "co by było gdyby ludzie byli idealni" tak nigdy nie będzie, bo wtedy nie byliby ludźmi(!) Często te opinie facetów to odbicie ich kompleksów. Wszyscy chyba znamy te odcinki "Rozmów w Toku", gdzie przychodzi para-"Pan i władca" czyli podstarzały, zaniedbany, niemodny Pan z brzuszkiem, który bez ogródek krytykuje swoją kobietę, oficjalnie, przed kamerami mówiąc o swoich "wymaganiach" względem niej.szczyt bezczelności i absurdu. To samo nad morzem? Że niby kobiety-wieloryby??A co z facetami "w ciąży" (taki bebech)?!?!? odnośnie palenia- wg mnie raczej nie lubią jak palą, za to oni mogą pić bimber i mają gdzieś czy partnerce pocałunki wtedy się podobają!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-20 00:08:56

śmieszą mnie już te artykuły z cyklu: co faceci myślą o..., 7 rzeczy, których faceci nienawidzą w koboetach itp. kogo obchodzi ich zdanie? zwłaszcza, że większość z nich fo zwykli hipokryci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1