Co decyduje o seksapilu?

20 Kwietnia 2016

Nogi, dłonie czy oczy - co czyni nas atrakcyjnymi?

seksapil

O tym, czy nam się ktoś podoba, czy nie, decydujemy zazwyczaj w ciągu pierwszych 8 sekund. Psychologowie uważają, że wystarczy od 90 sekund do 4 minut, abyśmy mogli wyrobić sobie pogląd na ten temat i wcale nie jest ważne to, co ktoś mówi, co robi. Decyduje twarz, dłonie, nogi i oczy. Na co patrzą panie, a no co panowie? Czy w wyglądzie partnerki/partnera jakaś część ciała zwraca szczególnie uwagę? 

Portal randkowy MyDwoje w badaniu zapytał ponad 1200 ankietowanych singli odpowiednio do płci: na którą część ciała zwracasz najczęściej uwagę u mężczyzn?/na którą część ciała kobiety zwracasz najbardziej uwagę?

O mężczyznach mówi się często, że są typowymi wzrokowcami. Podobno nawet ci w związku nie mogą oprzeć się, by na ulicy nie obejrzeć się za... No właśnie: na co najczęściej zwracają uwagę panowie? Według powszechnej opinii wzrok panów przykuwają głębokie dekolty i pupy w obcisłych legginsach. A jak jest naprawdę?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

alisza
(Ocena: 5)
2016-05-16 21:57:15

do Anonim

Zgadzam się z Twoim komentarzem. Również jestem zdania, że dla facetów nasza pewność siebie, nasz styl bycia, nasz charakter są bardziej istotne niż to, jak wyglądamy. Pewnie, nie da się ukryć, że wygląd w pewnym stopniu decyduje o pierwszym wrażeniu, tego nie obejdziemy, ale jeśli ktoś myśli o czymś poważniejszym, to wydaje mi się, że nie przykłada aż tak wielkiej wagi do wyglądu. Widocznie miałyśmy dobre doświadczenie z mężczyznami ;) Bo znam dziewczyny, które myślą, że tylko wygląd się liczy dla facetów, bardzo ich spłycają. Ja teraz mam partnera, z którym jestem od ponad dwóch lat, swoją drogą poznalismy się właśnie przez mydwoje. Ale zarówno on, jak i inni mężczyźni, z którymi miałam do czynienia, bardziej zainteresowani byli moją osobowością, poczuciem humoru, charakterem. I myślę, że dla prawdziwych facetów są to ważniejsze kwestie niż kolor oczu czy włosów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-20 21:54:14

re: Co decyduje o seksapilu?

Moim zdaniem pewność siebie pasja i radość z życia decyduje o naszej atrakcyjności;)))) Wygląd nie liczy się tak bardzo jak charakter. Na wygląd zwracamy tak naprawdę na pierwszym spotkaniu dopiero później dociera do nas co tak naprawdę liczy się najbardziej;)))))) Pozdrawiam was rodaczki;)))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1