WYZNANIA: Facet zdradził mnie z moją własną siostrą!

01 Grudnia 2016

Co się czuje, kiedy dwie najbliższe osoby zadają największy cios?

zdradził mnie z siostrą

Nikt nie potrafi zawieść tak bardzo, jak ukochany mężczyzna. Kobiety znoszą niewierność facetów, ich uzależnienia, przemoc fizyczną, kłamstwa, lenistwo… W imię miłości potrafią wybaczyć nawet najgorsze przewinienia. Niestety czasami zdrada jest bolesna do tego stopnia, że trudno puścić ją w niepamięć. Zwłaszcza, gdy dotyczy dwóch bliskich osób.

To prawda, że miłość nie wybiera, dopada w najmniej oczekiwanych okolicznościach, mąci w umyśle i sprawia, że tracimy zdrowy rozsądek. Ale czy można się zapomnieć, kiedy poddanie się uczuciu wiąże się ze skrzywdzeniem bliskiej osoby? Jak się okazuje, większość zakochanych to egoiści dążący jedynie do zaspokojenia własnych potrzeb emocjonalnych. Praca, rodzina, przyjaciele – wszystko przestaje się liczyć, gdy w grę wchodzi uczucie.

Na jednym z zagranicznych forów internetowych natrafiłyśmy na wyznania kobiet, które ukochany mężczyzna zdradził z ich bliskimi krewnymi… Jak do tego doszło i co o tym myślą bohaterki?

Zobacz także: Związek z ROZWODNIKIEM: Sprawdź, czy to ma prawo się udać

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 15:02:51

A czy, to jest tylko winna kobiet .Smieszy mnie, jak mówicie, ze przebaczyłam dla meza, a do siostry, się nie odzywam .Może to wasz facet uwiodl ja .Ja na pewno nie przebaczylabym dla swojego faceta, ponieważ, jak zdradzil raz, zdradzi jeszcze wiele razy i nie badzcie naiwne ,ponieważ on,takze będzie winil kobiete, przecież musi wybrnąć z tej sytuacji .Szkoda mi tej siostry, ponieważ faceci, to krętacze i babiarze, zadnej nie popuszcza, taka ich natura .No coz,ale bidulka, przecież uwiedziono sila .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 00:02:19

Niestety i mi sie to przytrafiło :( Moja siostra uwiodła mojego męża. Byliśmy małżeństwem 2 lata . Dowiedziałam się że sypiali ze sobą jeszcze przed naszym ślubem. Czyli spotykali się ok 3 lata. Jak by tego było mało Agnieszka zaszła w ciąże. ale w sumie dzięki temu wszystko się wydało. Jesteśmy w trakcie rozwodu. Z siostra rozmawiałam tylko raz . Tłumaczyła się że się zakochała a on w niej. Ok tylko dlaczego doszło do naszego ślubu? Tym bardziej ze to raczej mój były (prawie) mąż na to naciskał.Straciłam siostrę i męża. Nie chce ich znać. Rodzice są załamani jeszcze bardziej niż ja. Mój mąż nie ma wstępu do ich domu. No ale będą mieli wnuka wiec powoli ich relacje z A. sie ocieplają. Nie jestem o to zła. To ich córka i wnuk. Dla mnie ona umarła . Ten padalec mój były też

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 10:03:59

Szczerze współczuję. Nie jestem w stanie zrozumieć jak można zrobić takie świństwo, zwłaszcza komuś bliskiemu. Nie mam siostry, ale faceci kuzynek, przyjaciółek, koleżanek ( albo po prostu faceci o których wiedziałam, że są zajęci ) zawsze byli dla mnie "nietykalni". Nie ważne jak cudowni i przystojni, w życiu nie zrobiłabym takiego świństwa innej kobiecie. Zwłaszcza, że kim jest taki facet, który jednej coś obiecuje a na boku brzydko mówiąc "obraca" inną... Ktoś taki nie zasługuje na żaden szacunek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-12 10:13:11

A ja borykam się z takim problemem dziś. Siostra związała się z facetem, którego kocham od 8 lat. Byliśmy razem, pozniej się rozstalismy ale kontakt pozostał bardzo bliski. Zakochali się w sobie. Zostawiła siostrę z którą miała być na dobre i na złe do końca życia. Wybrała faceta, którego kocha jakieś 1,5 miesiąca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 23:38:29

pamietaj, za kudly sz.mate i o sciane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 20:57:03

Niektóre siostry to podle szumowiny. Moja taka jest. Młodsza i zawsze udaje taka cicha myszkę w towarzystwie a w rzeczywistości ma taki podły i wredny charakter ze szok! Zawsze owija sobie facetów wokół palca. Na szczęście mój narzeczony ma gdzieś jej osobę i to jak stara sie kokietować innych , - ja doprowadza to do białej gorączki :) Ahh te gowniary.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 17:44:24

Ja kiedyś poznałam faceta, zaczęliśmy się spotykać, dobrze nam się układało. Potem okazało się... że to facet mojej siostry, którego nie zdążyłam poznać! Obie zerwałyśmy z nim kontakt. Frajer.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 17:08:57

Ja się raz przespałam z mężem siostry, to ona się wściekła,ale po jakimś czasie mu wybaczyła i są dalej razem, a mnie nie chce znać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-02 10:00:26

I co dziwisz się? Mnie osobiście dziwi tylko, że nadal jest z tym "facetem", ja bym taką szuję od razu pogoniła. A z siostrą szm*tą też nie chciałabym mieć kontaktu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 15:58:32

Większość kobiet jest dla siebie podła- zawsze gdy mają wybór siostra/ przyjaciółka czy facet, wybiorą faceta choćby był to najgorszy łachudra. Nie istnieje prawdziwa przyjaźń między kobietami bo zawsze kończy się ona w momencie, gdy na ich drodze stanie mężczyzna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 21:42:45

niestety prawda, one myslą nie głową a macicą. Dla mnie facet przyjaciółki, koleżanki, znajomej...jest nie do ruszenia nawet po pijaku i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 14:12:30

Sama bym nie wybaczyła takiej rzeczy. Nie wyobrażam sobie, że siostra śpi z moim facetem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 15:07:31

Dla siostry bys nie wybaczyla, ale maz może spac z twoja siostra, ale na odwrot nie może być .Jeżeli już, to obie strony, sa winne tak samo .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz