EXCLUSIVE: Wszyscy myślą, że jestem gejem

07 Kwietnia 2018

Szymon martwi się, że z tego powodu nigdy nie znajdzie dziewczyny.

kryptogej

Osoby pozostające w szczęśliwych związkach mają problem ze zrozumieniem tych samotnych. Wydaje im się, że znalezienie partnera wcale nie jest takie trudne. Wystarczy chcieć i chociaż odrobinę się postarać. Każdemu z nas pisana jest druga połowa. Szymon często to słyszy, choć mało kto wierzy, że faktycznie szuka. A jeśli tak, to na pewno nie dziewczyny. Od lat podejrzewany jest o to, że gustuje w przedstawicielach tej samej płci.

Zobacz również: Byłam w związku z gejem. Opowiem Wam, jak odkryłam jego prawdziwą orientację...

Wszyscy myślą, że jestem gejem - wyznaje 29-latek, który jeszcze nigdy nie był w poważnym związku. Nie dlatego, że brakuje mu pewności siebie, determinacji i osobowości. Jak twierdzi, od zawsze sprawiał wrażenie delikatnego chłopaka, który nie jest pogodzony ze swoją orientacją. Choć zaprzecza i robi wiele, by stworzyć heteroseksualną reakcję - praktycznie nikt mu w to nie wierzy. Przyklejona łatka nie chce się odczepić.

W rozmowie z nami zdradza, jak ciężko jest mu się odnaleźć w tej sytuacji. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nieco różni się od swoich kolegów. Nie wygląda i nie zachowuje się jak „100-procentowy samiec”, ale sam uważa siebie za dobrego kandydata na partnera. Dlaczego żadna kobieta do tej pory tego nie doceniła?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 00:23:03

Coś nie wierzę w ten artykuł i tych ludzi w nim, on nie miał żadnego faceta w swoim życiu, całe życie singiel a oni nazywają go gejem ?! Serio ? Nie wierzę w to że są tacy debile na świecie, które singli od razu wyzywają od homosiów... To że interesuje się sztuką, nie oznacza tego, że jest homo, co to w ogóle za ocenianie kogoś? To że ja interesuje się majsterkowaniem, oznacza że jestem lesbą ? Je*nijcie się w te puste dekle co niektórzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
obeah
(Ocena: 5)
2018-04-07 11:26:24

skończ użalać się nad sobą, przejmujesz się zdaniem innych jak by to na tym świat się miał opierać, błagam, z doświadczenia i obserwacji wiem, że faceci twojego pokroju są najczęściej o wiele większymi ruchaczami i podrywaczami niż taki typowy sebadres, co to sex uważa za kilka ruchów frakcyjnych, od zawsze członkowie bohemy artystycznej bzykali i podrywali wszystko na co mieli ochotę, bo mają właśnie ten urok i czar, który potrafi omamić każdą sroczkę, poza tym tacy faceci są fantastyczni w łóżku, bo skupiają się na dawaniu jej przyjemności, potrafią słuchać. Proponuję zmienić towarzystwo i nastawienie do życia a samo pójdzie, bo jeżeli nadal będziesz się użalał nad sobą jak ciota to nic się nie zmieni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 00:24:34

Dokładnie, popieram.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-07 09:16:30

Biedny facet... Ale aplikacje randkowe to nie jest dobre pole do szukania kogoś rozsądnego i porządnego. Skoro interesuje go sztuka to pewien pójść do galerii, na wystawę czy do muzeum, np. malarstwa i rysunku i poznać kogoś z podobnymi zainteresowaniami. Podobne hobby to dobra podkładka pod związek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ROMAN POLANSKI PIS
(Ocena: 5)
2018-04-07 05:17:07

Ukamieniuja Cie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1