Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)

01 Marca 2012

Dzisiejsze kobiety nie mają żadnych zahamowań.

dziewczyna na randce

Obyczaje się zmieniają, a my, kobiety, stajemy się coraz śmielsze, zwłaszcza jeżeli chodzi o kontakty z mężczyznami. Dzisiaj już nie tylko same zapraszamy facetów na randki, ale także nie widzimy niczego złego w umawianiu się z kilkoma mężczyznami jednocześnie.

Według danych opublikowanych przez The Daily Mail, już ponad jedna czwarta młodych Brytyjek spotyka się przynajmniej z trzema facetami naraz. Wynika z tego, że średnio jedna mieszkanka Wysp widuje się w tym samym czasie z 1,46 mężczyzny – informuje serwis.

Współczesne kobiety czują się całkowicie wyzwolone. Chcą korzystać z każdej chwili życia. Jeżeli więc jakiś facet wyjątkowo przypadnie im do gustu, nie mają oporów, aby już po pierwszym spotkaniu pójść z nim do łóżka. Coraz popularniejszym trendem staje się również proszenie o rękę wybranka serca.

Ciekawe tylko, co o tej randkowe rewolucji myślą panowie? Czy nie wydaje Wam się, że te nowe obyczaje są im jak najbardziej na rękę?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Casual dating, czyli bez zobowiązań

Jednorazowe randki to przygody bez zobowiązań.

;-) Zobacz, jak wyglądają pary, gdy wymienią się ciuchami! ŚMIESZNY eksperyment fotograficzny

Niezwykła seria zdjęć to projekt kanadyjskiej fotografki Hany Pesut.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (47)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Antypuszczalstwo
(Ocena: 3)
2018-03-23 14:51:50

Wyzwolone? To tak się teraz nazywa puszczalstwo ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marlo
(Ocena: 5)
2015-06-13 02:11:04

re: Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)

Ja byłem z porządną kobietą 12 lat. Rozstaliśmy się 1.5 roku temu. Ja się zmieniłem ona też. Spotyka się z jednym teraz się oświadczył a cały czas wręcz niemal mieszkam z nią. Sypiamy itp. Żyjemy tak już miesiąc .Wczoraj poznała dzieciaka 20 lat. Nie miałem nic przeciwko gdy z nim pisała przy mnie. Krótką mówiąc kręci z 3 ma teraz, I powiem wam czego nie mówię nikomu. Chciałbym cofnąć czas żebyśmy nigdy tacy się nie stali. Pozostać niewinnymi wartościowymi i konkretnymi ludźmi którzy decydują sie na coś albo nie nie mieszając masie ludzi w głowie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-18 17:50:51

Ja nie spotykam się jednocześnie z kilkoma osobami i tego samego wymagam. Gdy dowiedziałem się, że dziewczyna która poznałem kręci z kilkoma na raz, to dałem sobie spokój. Poczułem się zdradzony. Chociaż była na tyle szczera i mnie to powiedziała. Z innymi też pewnie się całowała i mówiła im czułe słówka. Łukasz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-14 20:31:13

Wydaje mi się, że nie od płci to zależy. Jeśli ktoś ma tendencje do spotykania się z kilkoma osobami na raz, to czy to kobieta czy mężczyzna, powinien zastanowić się tylko, jak się z tym czuje. Jeśli wyrzutów sumienia brak, to znaczy, że ktoś nie spotkał jeszcze tej właściwej osoby, nie widzę wtedy nic złego w takim randkowaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-04 22:56:22

Uważam że samo spotykanie się z kilkoma facetami nie jest niczym złym, przecież żadnemu nic nie obiecuję, a na randki mogę się umawiać, jestem osobą która nie umie nieraz odmówić spotkania, wiem że może nie jest do koca fair jak zaczynam kłamać że nie mogę się spotkać bo muszę pracować, uczyć się, a tak naprawdę spędzam czas z innym, ale na razie jestem młoda i wolna mogę robić co mi się podoba :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-13 02:14:19

"mogę robić co mi się podoba " Nie nie możesz. Jesteś młoda i głupia.Weź coś z marketu albo opluj gliniarza np. to zobaczysz. Trafisz na kogoś z glową albo z doświadczeniem i ci zrobi kisiel w gaciach i rozwali emocje a na końcu powie że jest przecież wolny itp. Wtedy chętnie spotkam cię ponownie w tym dziale.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-03 15:45:10

boscie szamaciury jakich malo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 11:16:09

po prostu szukamy tego dopowiednigo , trzeba przeprowadzić pewną selekcje. Prawda?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-13 02:15:25

Człowiek idzie na randkę jak na jakąś cholerną rozmowę kwalifikacyjną a nie dla zabawy teraz. Panie robią selekcję za którą pieski jeszcze płacą. Żenada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 10:56:50

umawiam się z trzema.. z żadnym nie sypiam... poznaje ich.. a nuż któryś z nich zostanie na stałe.. czy to aż takie złe ? myślę, że nie.. i nie mam żadnych wyrzutów sumienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 00:22:34

Nie ma co się usprawiedliwiać "bo faceci mogą to kobiety też". Jak się ma do samej siebie szacunek i do bliskiej osoby to się jej nie zdradza i nie puszcza się na prawo i lewo, poza tym to bez sensu kręcić z kilkoma na raz. I nie ważne jaka płeć, po prostu warto użyć mózgu i znać jakieś granice.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-01 22:28:56

Mam faceta ale nie potrafie się oprzec innym ze względu na potrzeby seksualne. Zdarzyło mi się go zdradzić już trzy razy nie jestem z tego dumna ale mam w sobie coś z nimfowanii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 00:02:33

wspolczuje, podswiadomosc mowi ci 'jestem dzi#wka'. pozdro.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz