Faceci, z którymi NIGDY nie będziesz szczęśliwa

06 Września 2017

Życie z nimi to tragedia.

najgorszy typ faceta

Serce nie sługa. Na widok niektórych facetów od razu zaczyna bić szybciej. Czasami do zakochania wystarczy jedno spojrzenie. Bywa ono początkiem wielkiego szczęścia albo wielkiej tragedii.

Kiedy górę biorą uczucia, trudno myśleć racjonalnie. Zakochana kobieta nie zadaje sobie od razu pytań typu: czy on będzie dla mnie dobry? Czy oboje chcemy tego samego? Czy nie jest jednym z kobieciarzy? Odpowiedzi na nie mogłyby być zbyt bolesne, dlatego wiele kobiet oszukuje się albo odsuwa od siebie niewygodną prawdę i skupia na pozytywach. Po latach widzimy je w związkach z alkoholikami, w trójkątach, porzucone albo sfrustrowane... Na usta same cisną się słowa: a nie mówiłam? Ale zakochane kobiety nie słuchają uwag innych, o ile nie są dla nich wygodne. Czy nie jesteś jedną z nich?

Jeżeli Twojego faceta da się przypisać do jednego z tych typów, odradzamy związek z nim.

Zobacz także: Wolę bogatych facetów. I co z tego?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-08 14:09:44

Stylowa biżuteria artystyczna www.kamykimoniki.pl polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 18:25:26

Pierwszy opis opisuje mojego partnera, jest nieodpowiedzialny i niesłowny. Czasami naprawdę potrafi wyprowadzić mnie z równowagi. Ktoś może powiedzieć żebym go zostawiła, ale to nie jest takie proste. Mimo wszystko kocham go i mamy razem dziecko. Może nie jestem z nim do końca szczęśliwa, ale widzę że mój syn potrzebuje ojca nie tylko w weekendy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 23:53:22

Mój w pewnym sensie też jest nieodpowiedzialny. Do tego jest fanem wolnych związków a ja chciałabym się już ustatkować. Zresztą co tu dużo mówić, mój facet ma coś z prawie wszystkich tych wymienionych tu wad.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 16:26:53

Ja mam faceta bez perspektyw. Kiedyś był inny,ale odkąd wyjechaliśmy za granicę zrobił się właśnie takim leniuchem kanapowym. Nigdzie prawie nie chce wychodzić, najlepiej to by siedział w domu 24 h na dobe przed laptopem , a jak wyciągam go gdzieś to wlecze się jak ślimak aby tylko najwięcej czasu upłynęło aż ja zmienie zdanie że zostajemy w domu...Jedyne miejsce gdzie chętne wychodzi to market kiedy jedziemy na zakupy. Brak mi słów poprostu i jestem załamana kiedy pomyśle sobie że tak ma wyglądać nasze dalsze życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-06 17:32:53

Porozmawiaj z nim na spokojnie,moze Twoj facet ma pierwsze objawy depresji? Uwierz mi,mezczyzni tez na nia cierpia.Oni wbrew pozora tez maja gorsze dni i prawo do zlego samopoczucia.Ale jesli problemem nie jest stan emocjonalny tylko zwykle lenistwo i brak jakichkolwiek checi do ogarniecia,to zostaw kolesia w cholere bo przespisz zycie przy nim.Pozdrawiam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1