Czego nie znosimy w zachowaniu facetów? 8 ABSOLUTNIE irytujących cech

06 Grudnia 2017

Niedbalstwo, chrapanie, mentalność małego chłopca... Jest wiele powodów do irytacji, które serwują nam faceci. Ale te są najgorsze...

irytujący facet

Świat bez mężczyzn? Zdecydowanie byłby smutny, gorzej zorganizowany, może także mniej bezpieczny... Bo w końcu to my, kobiety, jesteśmy bardziej bezwględne, zwłaszcza w stosunku do innych osób tej samej płci.

Chociaż mężczyźni są nam potrzebni z wielu powodów, nie znaczy to, że patrzymy na nich pobłażliwie i nie dostrzegamy żadnych wad. Zauroczenie mija po jakimś czasie, a wtedy na jaw wychodzą wszystkie negatywne cechy charakteru i wszystkie niepochlebne nawyki. Co znajduje się na samym początku listy?

Kobiety najczęściej narzekają właśnie na te męskie występki.

Dyskretne oglądanie się za innymi kobietami

Mężczyźni to łowcy, a kobiety postrzegają jak trofea. Nawet jeżeli są w stałym i satysfakcjonującym związku, będą oglądać się za innymi i porównywać z nimi wybrankę. Ich instynkt zdobywcy podpowiada, że powinni pozyskać względy jak najlepszej partii. Jesteś farciarą, gdy Twój facet pozostaje tylko przy podziwianiu kobiecych wdzięków koleżanek. Nie wszystkie kobiety mają tyle szczęścia. Są mężczyźni, którzy lubią zmieniać partnerki niczym rękawiczki.

Zobacz także: 7 zachowań, przez które facet uważa Cię za desperatkę (i przestaje mu na Tobie zależeć!)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 10:25:01

Zawsze mnie dziwi, zebo dziewczyny sie irytują bo ich facetnie sie spojrzal na inną. To że jest z wami nie odebrało mu zdolności dostrzegania piękna. Sama umiem zwrócić uwage na ładne dziewczyny. Moj facetto czasami siemi ze mna zgodzi, czasami nie, ale przeciez nie porzuci mnie na środku ulicy i nie pojdzie do jakiejś obcej kobity.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 01:50:53

Dodałabym jeszcze szowinizm czyli uważanie swojej płci za najlepszą, i traktowanie kobiet z góry. Niedomyślność (oni są jak zwierzęta, można na nich krzyczeć, obrażać się a i tak nie będą wiedzieli co złego zrobili i o co nam chodzi). Egoizm i co u niektórych brak kultury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-12-06 06:20:14

Piszesz o kobietach?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-06 09:49:46

Zgadzam się z komentarzem 01:50. Zwłaszcza szowinizm jest irytujący, a niestety, jest bardzo powszechny. Co do niedomyślności, wiadomo, nikt nie będzie nikomu kazał czytać w myślach, ale żeby pewnych rzeczy się nie domyślić i nie wywnioskować z zachowania drugiej osoby, to trzeba być deb.ilem pozbawionym inteligencji emocjonalnej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 03:46:55

Anonim 2017-12-06 06:20:14 Nie, pisze o zakompleksionych prawiczkach, takich jak ty :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 04:06:38

Anonim 09:49:46 A wiesz dlaczego jest teraz tak powszechny ? Bo kobiety się ,,wybijają do góry,,, stają się lepsze od facetów, co widać na co dzień a oni tego nie mogą znieść :) W zamierzchłych czasach kobiety były dyskryminowane i traktowane jak służące swoich facetów, pomimo swojej inteligencji.A teraz kobiety stają się bardziej niezależne, odważne, robią karierę, mają większą pensje niż niejeden facet bo są lepszymi pracownikami, czasem nawet kierowcami. Cieszy mnie bardzo , jak gul skacze j*banym seksistom na widok zaradnej kobiety :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1