8 kłamstw, które kobiety ciągle mówią mężczyznom (o seksie, obiedzie, jego rodzicach)

10 Lipca 2014

Nie wierzcie stereotypom, dotyczącym tego, że w związku kłamią tylko faceci. Kobiety także często mijają się z prawdą.

kobieta

Nie wierzcie stereotypom, dotyczącym tego, że w związku kłamią tylko faceci. Kobiety także często mijają się z prawdą. Zazwyczaj zatajamy pewne fakty, aby uniknąć konfliktu. Zapominamy jednak o tym, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później doprowadza do nieporozumień.

Zobaczcie, jakie kłamstwa najczęściej mówimy naszym drugim połówkom, choć wstydzimy się do tego przyznać...

1. Pieniądze nie są ważne

Większość kobiet wiąże się z mężczyznami nie ze względu na pieniądze, ale na miłość. To jednak nie zmienia faktu, że pieniądze są ważne. Mimo że nie one kierują nami przy wyborze partnera, to kłamiemy, mówiąc, że w ogóle nie mają żadnego znaczenia. Szczególnie, gdy dochodzi do momentu, w którym niskie zarobki sprawiają, że nie możemy realizować swoich marzeń, np. o posiadaniu rodziny. 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-07-10 12:25:47

re: 8 kłamstw, które kobiety ciągle mówią mężczyznom (o seksie, obiedzie, jego rodzicach)

Nie dotyczy mnie żadne kłamstwo, więc pudło ;) Jesteśmy studentami i dopiero się uczymy, więc trudno żebym patrzała na pieniądze. Jak mi się coś w jego rodzinie nie podoba, to mówię prosto z mostu i już, tak samo o innych rzeczach. W łóżku nie udaję, bo po co? Jak ni dy rydy, to ni dy rydy, następnym razem się da. Po co sobie takimi szachrajkami życie utrudniać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-07-10 17:10:55

Anonim z 16:51, który sarkastycznie poprawił słowo "patrzała" - zarówno patrzała jak i patrzyła to formy poprawne, kretynko. "Patrzała" jest formą przeszłą od czasownika "patrzeć". "Patrzyła" jest formą przeszłą od czasownika "patrzyć". Obie są poprawne i obu można używać. Dokształć się trochę, a potem sama wynoś się z powrotem do podstawówki, a nie za poprawianie innych się bierzesz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-07-10 08:09:18

re: 8 kłamstw, które kobiety ciągle mówią mężczyznom (o seksie, obiedzie, jego rodzicach)

Mnie to nie dotyczy. Pieniądze - nigdy nie wygadywałam ich mojemu narzeczonemu. Nie zarabia 3-4 tysięcy, ale ciężko pracuje, nie leży i nie obija się, dajemy sobie świetnie radę. Rodzina - mój facet wie, że mam żal zwłaszcza do jego mamy i że przez jej zachowanie mam prawo nie przepadać za nią. Ba! Dodam, że mój facet ma takie samo zdanie, nie jest maminsynkiem i doskonale widział i widzi jak jego mama próbuje przesadnie wmieszać się w nasz związek i rozgaduje nasze (a zwłaszcza moje) prywatne sprawy swoim znajomym i nie tylko. Gotowanie - uwielbiam gotować, nie jestem "kurą domową", ale to co trzeba posprzątać, ugotować i zrobić w domu to robię. Mój narzeczony też robi, pomaga mi. Nigdy nie zdarzyło się tak, żeby siedział przez telewizorem i traktował mnie jak sprzątaczkę. Najczęściej gotujemy wspólnie, jest przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy ;) W porządkach też sobie wzajemnie pomagamy. Przyznawanie się do winy - potrafię się przyznać do winy, tak samo mój partner. Zazdrość - obydwoje wiemy, że jesteśmy o siebie zazdrośni, oczywiście jest to zdrowa zazdrość. Seks - jest świetnie, nawet bardzo świetnie. Zawsze obydwoje odczuwamy przyjemność. Odnośnie tego, że wiele kobiet, gdy coś jest nie tak mówią "wszystko okej", "nic się nie dzieje", a potem wychodzi, że kłamały... cóż. Gdy mam jakiś problem od razu mówię to narzeczonemu, nie ma takich sytuacji, że on mnie o coś pyta, a ja mu odpowiadam "nic się nie dzieje". Wygląd - pociąga mnie tylko mój facet, żaden inny. Mój facet nie jest typowym mięśniakiem z siłowni (nawet mi się tacy nie podobają), ani patykiem, ani też otyłym. Ma trochę brzuszka i to mi w nim bardzo odpowiada. Także mnie te 8 kłamstw nie dotyczy. Zresztą naprawdę nie zdarzyło mi się okłamać mojego faceta. Zawsze jestem szczera wobec innych osób.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2014-07-10 19:34:01

Wiele kłamstw jest w tym artykule. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz