7 rzeczy, które sprawią, że on natychmiast straci zainteresowanie Twoją osobą

27 Grudnia 2015

Jeśli Ci na nim zależy, powinnaś to wiedzieć.

rozstanie

Kobiety dzielą się na dwie grupy. Jedne wolą wiedzieć wcześniej, co partner planuje względem nich, a drugie żyją z dnia na dzień, nie przejmując się tym, co przyniesie jutro. O ile pierwsze są w stanie przygotować się na rozczarowania i zawody miłosne, o tyle pozostałe nie mają takiej możliwości. Z dnia na dzień wali im się cały świat. Facet odchodzi do innej, a one zostają same ze złamanym sercem.

Nie chcesz dla siebie takiego scenariusza? W takim razie uważnie obserwuj swojego partnera. Być może on lada moment planuje odejść i znaleźć sobie inną dziewczynę. Rozgryź go wcześniej i przygotuj się psychicznie na to, co wkrótce nastąpi. Kiedy nadejdzie najgorsze, będziesz silniejsza. A może uda Ci się w porę zawalczyć o partnera i zapobiec rozstaniu?

Oto 7 rzeczy, które sprawiają, że facet natychmiast traci zainteresowanie kobietą. Unikaj ich jak ognia!

Osaczanie partnera

Nawet kiedy czujesz się odrobinę niepewnie w związku, nie wydzwaniaj do niego co pięć minut, żeby zapytać czy Cię kocha. Nie sprawdzaj jego wiadomości, ani nie śledź go, kiedy wychodzi ze znajomymi. Nie chcesz przecież wyjść na wariatkę…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2015-12-27 20:30:30

re: 7 rzeczy, które sprawią, że on natychmiast straci zainteresowanie Twoją osobą

Dziewczyny mam pytanie, rok temu poznalam chłopaka spotkaliśmy się raz, później zadzwonil żeby drugi raz się spotkac tego samego dnia, ja odmówilam grzecznie, kontakt się urwał. Po jakimś miesiącu wyslal pustego smsa. Miesiąc temu znów na siebie wpadliśmy i umówiliśmy się na spotkanie.Według niego nie odbierałam od niego telefonu. I dlatego kontakt się urwał. Na drugiej randce mnie zgwlałcił. Powiedzial że tak bardzo go podniecam itp. Podoba mi się bardzo, ale powiedzial ze ma dziewczyne ale i tak z nią zrywa bo wariatka. Dzwoni do mnie i chce się spotkać, co mam robić spotykać sie czy dać sobie z nim spokój?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-27 20:53:24

Jeśli Cię zgwałcił, to jedyne, co powinnaś zrobić, to iść na policję. Poza tym, pokazać jego wiadomości, jego obecnej dziewczynie. Boże, jakie kobiety są głupie... "Podoba mi się bardzo", to zdecydowanie za mało, do zbudowania dobrej, zdrowej relacji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-27 21:09:55

ten ost chyba nie jest na serio to jakas marna prowokacja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ktoś
(Ocena: 4)
2015-12-28 20:58:37

Zgwałcił Cię? TYLKO bo go pociągasz. W życiu nie wybaczyłabym temu, co mnie zgwałcił, więc najlepiej abyś poszła na policję i nie mówiła jego dziewczynie bo to przecież wariatka. "Podoba mi się bardzo"... gratuluję, daj mu dupy skoro łączy cię z nim tylko wygląd a nie miłość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1