7 rzeczy, które ciągle robią faceci (a ty je w kółko analizujesz… w niewłaściwy sposób)

22 Marca 2016

Na pewno znasz na pamięć te męskie zachowania. Tylko że… źle je interpretujesz. Podpowiadamy, o co naprawdę chodzi mężczyznom!

zachowania mężczyzn

Ile razy zdarzyło ci się godzinami analizować to, co twój ukochany zrobił lub powiedział? On już dawno zapomniał o całym zajściu, a ty wciąż głowisz się nad tym, o co TAK NAPRAWDĘ mogło mu chodzić.

Nie ma się czego wstydzić. My, kobiety, uwielbiamy rozbierać na czynniki pierwsze męskie zachowania. Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że w tym, co zrobił nasz mężczyzna, nie ma żadnego drugiego dna.

Zamiast po raz kolejny tracić czas na niewłaściwe interpretacje, przeczytaj, o co chodzi facetom. Przed wami 7 typowych męskich zachowań, które z pewnością znacie na pamięć. Co oznaczają?

Krótki SMS

Ty wysłałaś chłopakowi w SMSie elaborat na temat swoich uczuć, użyłaś kwiecistych metafor i miliona emotikonów, a on napisał po prostu: „Git”. W twojej głowie pojawiła się więc myśl, a właściwie to stuprocentowa pewność, że jemu już na tobie nie zależy. Nie kocha cię, zamierza zerwać i zapewne siedzi w tym momencie w barze z jakąś biuściastą blondynką.

Co tak naprawdę oznacza krótka wiadomość od faceta? Możliwości są dwie: albo akurat jest zajęty, a zależało mu na tym, żeby natychmiast ci odpisać; albo on nie przepada za laniem wody. Nie jest mocny w pisaniu rozprawek o swoich uczuciach, dlatego posługuje się konkretnymi stwierdzeniami. Kocha, ale woli miłość okazywać inaczej niż pisząc przydługie SMS-y.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz