5 wabików na mężczyzn: Jak być KOKIETKĄ?

13 Grudnia 2012

Panowie wyliczyli, co tak naprawdę podoba im się u płci przeciwnej – będziesz zaskoczona!

kobiece nogi

Stoisz przed lustrem i patrzysz na siebie z zadowoleniem: czerwona szminka na ustach, ładnie podkreślone oczy, kusa spódniczka... Jesteś przekonana, że w takim wydaniu przyciągniesz wiele męskich spojrzeń? Niekoniecznie! Badanie, przeprowadzone ostatnio przez portal randkowy c-date.pl wykazało bowiem, że to, co nasza płeć do tej pory uznawała za atrybuty seksowności, tak naprawdę wcale nie podoba się facetom.

Jakie rzeczy kręcą ich zatem najbardziej w naszym wyglądzie i zachowaniu? Oto najnowszy ranking!

Po pierwsze: Makijaż, który nie rzuca się w oczy

Czerwona szminka i tzw. przydymione oko zniechęcają mężczyzn. Panowie wolą, gdy dziewczyna prezentuje się naturalnie i ma delikatny, prawie niewidoczny make-up.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-04-04 19:57:24

re: 5 wabików na mężczyzn: Jak być KOKIETKĄ?

Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce.pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-07 12:07:30

re: 5 wabików na mężczyzn: Jak być KOKIETKĄ?

Wyjątkowo trafiony ranking jako samiec alfa potwierdzam jego zgodność z rzeczywistością Ale jeszcze jest coś bardzo istotnego Ładne ciało to tylko połowa sukcesu, jak kobieta zbyt często nie wie co powiedzieć ma niski nieobyty intelekt i nie wie czego chce i boi sie tego przyznać a w dodatku jest zakompleksiona to choćby wyglądała jak pamela to co z tego. Facet na niańke się nie nadaje i też nie lubi mieć serwowane w łóżku to co powiedział partnerce bo to jak robić sobie samemu prezent który tylko przynosi ktoś inny. W kwestii ubioru jeszcze rajstopy lub leginsy, byle by wydatniało dupeczke itd;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ff
(Ocena: 5)
2012-12-25 15:05:32

chyba dla polaczków ;) te porady, normalny fajny facet, nie lubi zbyt duzego makijazu, nie chce by dziewczynie wystawaly stringi zza dupy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-28 17:46:59

Czytanie ze zrozumieniem nie boli...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1