Terlikowski do zwolenniczek aborcji: „Rozrywanie na strzępy dziecka nie jest dla niego pieszczotą!”

03 Października 2016

Publicysta nie ma litości dla „dzieciobójczyń”. Mocne cytaty, przez które kobiety jeszcze mocniej będą strajkować?

tomasz terlikowski

Na 3 października br. zapowiadany jest ogólnopolski „Strajk Kobiet” - a o tym, dlaczego każda z nas powinna wziąć w nim udział, piszemy TUTAJ. W ten sposób chcą zaprotestować przeciwniczki zmian w prawie aborcyjnym. Na pewno nie będą mogły liczyć na wsparcie Tomasza Terlikowskiego, który w ostatnich dniach stał się symbolem strony przeciwnej. Dziennikarz od lat opowiada się za całkowitym zakazem przerywania ciąży. Bez względu na okoliczności.

Redaktor naczelny telewizji Republika, wcześniej publicysta „Frondy”, „Gościa Niedzielnego” czy „Gazety Polskiej”, jest szczególnie aktywny na Twitterze. W ostatnich dniach zajmuje się głównie jednym tematem, czyli „mordowaniem nienarodzonych dzieci”. Jego wypowiedzi wzbudzają skrajne emocje. Dziennikarz nie ma litości dla zwolenników utrzymania kompromisu, a tym bardziej liberalizacji przepisów.

W dyskusji na ten temat jest zdolny do naprawdę mocnych ciosów. Ale czy na pewno celnych?

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (20)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 16:07:09

A mi szkoda czasu na komentarz ,traktuje tego pana jak powietrze ,dla mnie nie istnieje .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-04 12:06:27

Ale dla matki która dowiaduje się, że jej dziecko może umrzeć przy narodzinach (albo ona sama. A jeśli dziecko przeżyje to całe życie będzie roślinką) JEST PIESZCZOTĄ? Nie jestem za aborcją, ale jeśli zajdę w ciąże która będzie zagrażać mojemu życiu to chce mieć wybór. To będzie MÓJ wybór i jaki bym nie podjęła to tylko i wyłącznie JA będę cierpieć, MÓJ mąż i MOI bliscy. Więc zamknijcie te skurwiałe pyski. Rzygam tym Terlikowskim i mam nadzieję, że którąś z Twoich córek spotka to co tą 12 letnią dziewczynkę. Może coś dotrze wreszcie do tego twojego spróchniałego mózgu....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 23:43:36

Brawo! Nie ma zgodny na zabijanie ludzi ot tak sobie. Jeżeli malutki człowiek jest rozrywany przez innego człowieka to może warto rozerwać jakaś feministkę za pomocą koni lub jakiś maszyn ot tak dla przykładu. Zobaczmy jak to wygląda ale trochę w większej skali. Któraś z Pań chętna? Nie chcesz aborcji? To po prostu sie głupio nie ruchajcie i tyle. Głupie babsztyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 06:57:25

a kim ty jestes szaraku żeby mówić ludziom wolnym co mają robic? już odpowiadam: nikim:) możecie sobie głosić herezje o 2-cm kawałkach płodu a kobiety i tak bedą usuwać za granicą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 08:28:55

Dokładnie, wszystkie są takie mądre dopóki same nie doświadczą na własnej skórze kiedy będzie musiała wybierać czy chce urodzić dziecko z gwałtu, czy wybrać swoje życie czy nienarodzonego płodu (bo ciąża zagraża życiu matki) , kiedy będzie musiała wybierać czy da radę w pełni poświęcić się poważnie upośledzonemu dziecku na którego leczenie prawdopodobnie nie będzie jej stać, będzie musiała żebrać a dziecko i tak najprawdopodobniej umrze jeśli nie zaraz po porodzie to najpóźniej po kilku latach przepełnionych bólem i płaczem. Nie będzie miała własnego życia, mąż/ chłopak przytłoczony tym wszystkim się od niej odwróci i zostanie z dzieckiem SAMA a jak dziecko umrze to nie zostanie jej już NIC.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 22:08:47

Debil jakich mało. Jakim prawem można zmusić kobietę do urodzenia dziecka które zagraża JEJ życiu? Jakim prawem można zmuszać kobietę do urodzenia dziecka które jest wynikiem gwałtu? Jakim prawem można odmówić aborcji kobiecie która jest w ciazy pozamacicznej która ją zabije? Jakim prawem można zmuszać 12-letnie dziewczynki do rodzenia dzieci? Wyglada na to ze pan Terlikowski tez zrobił sobie skobanke mózgu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 21:22:32

w łeb się człowieku puknij i zacznij się modlić w zdrowie, bo o rozum za późno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 18:56:15

nóż się w kieszeni otwiera na widok jego i tej jego siostry bliźniaczki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 14:40:54

drogi panie debilu, aborcja obecnie nie polega na rozrywaniu dzieci, ale podawaniu srodkow wywolujacych porod, a plod umiera w wyniku bycia niezdolnym do samodzielnego funkcjonowania, dosc propagandy pro-life!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 19:28:21

no naprawde,brzmi mniej przerazajaco.Fakt,ta metoda jest mniej brutala.K!"wa serio?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-04 12:35:47

tak k**wa, serio

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 12:57:29

Umieranie kobiety z powodu zagrażającej ciąży też nie jest dla niej pieszczotą. I dla jej dzieci, które być może posiada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-03 12:13:41

Co tego pana obchodzi co robią kobiety, których nawet nie zna? Dlaczego on przywłaszcza sobie prawo decyzji kobiet w Polsce? Każda kobieta ma prawo do decyzji czy ma na tyle siły by całe życie opiekować się chorym dzieckiem, czy chce oddać życie za płód albo czy chce urodzić dziecko swojego gwałciciela. On nigdy się w takiej sytuacji nie znajdzie, nie wie co to znaczy zostać zgwałconym. Dlaczego w ogole mężczyzna wypowiada się na temat dotyczący wyłącznie kobiet?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-03 11:01:02

Co za debil!. Proszę przestać opowiadać kłamstwa na temat rzekomo rozrywanych dzieci. Nikt ich nie rozrywa. Kobieta dostaje lek i rodzi siłami natury, w trakcie tego porodu płód umiera. Koniec i kropka. Żadnego rozczłonkowania i krojenia. Ale .... wiem przecież jak się powie że są rozrywane to tak lepiej brzmi prawda ???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz