Tak wygląda brzuch 18-letniej ciężarnej. Jest tak płaski, że dyskutują o nim tysiące internautów!

06 Stycznia 2018

Dziewczyna rodzi za 3 miesiące, ale jej figura zupełnie na to nie wskazuje.

mały brzuch w ciąży

W Internecie każdy może podawać się za eksperta i wyrażać swoje zdanie w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej kwestii. Z jednej strony to dobrze, bo na tym polega wolność słowa. Z drugiej - niektórzy naprawdę powinni przestać wypisywać wszystko, co im ślina na język (klawiaturę) przyniesie. Przekonała się o tym chyba każda aktywna w Sieci ciężarna.

Komentatorki nie mogą się powstrzymać i z ogromnym zacięciem komentują wielkość, kształt czy kąt nachylenia twojego brzucha. Bez znajomości tematu sugerują, że coś jest nie tak, bo nie dbasz należycie o siebie i rozwijające się w twoim łonie dziecko. Reanna Stephens ze Stanów Zjednoczonych sama stała się ofiarą takich „ekspertek”.

18-latka została oskarżona o to, że udaje ciężarną. O wielkości jej brzucha dyskutują tysiące internautów.

Zobacz również: „Nieprzyzwoicie zgrabna mama”. Nie uwierzysz, kiedy właścicielka tego boskiego ciała urodziła dziecko…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-07 22:52:51

Dziewczyna kłamie. Miesiąc temu mówiła że jest w 7 miesiącu, wczoraj udostępniła zdjęcie z podpisem że jest w 7 miesiącu. Usuwa wszystkie komentarze które jej się nie podobają (bo np udawadniają jej kłamstwo). Dodatkowo usunęła wszystkie zdjęcia z wcześniejszego okresu (thank God for ScreenShot).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Zdziwiona
(Ocena: 5)
2018-01-06 16:06:44

Brzuch to kwestia względna. Wiele kobiet nie ma brzucha do 5 miesiąca. Płód może być osadzony głębiej w miednicy. Zastanawia mnie coś innego .... piersi. Nie widać na pierwszy rzut oka że jest tam mleko ... Ale skoro kobieta jest odważna i mówi że nie kłamie wrzucając takie zdjęcia na portale społecznościowe to pewnie w tej ciąży jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-06 19:07:24

Również, do prawie końca piątego miesiąca nie miałam brzucha, jakoś szczególnie widocznego. Za to jak wyskoczył, to miałam wrażenie, że z dnia na dzień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1