Musisz to przeczytać, zanim znowu skomentujesz wielkość brzucha ciężarnej kobiety...

04 Grudnia 2017

Blogerka pokazała zdjęcia, które udowadniają, że ten nigdy nie jest za duży, ani za mały.

wielkość brzucha w ciąży

Chyba każda ciężarna kobieta boryka się z tym problemem. Najpierw musimy zaakceptować zmieniające się ciało, a zwłaszcza coraz bardziej odstający brzuch. Kiedy już pogodzimy się z nową figurą - trzeba liczyć się z komentarzami wścibskich specjalistów od wszystkiego. Szybko dowiesz się, że coś jest z tobą nie tak. Albo przybierasz na wadze zbyt szybko, albo wręcz przeciwnie - pewnie głodzisz siebie i swoje dziecko, a to na pewno odbije się na jego zdrowiu.

Prawda jest jednak taka, że każda ciąża rządzi się swoimi prawami. Nie istnieje coś takiego jak wzorcowy brzuch. Doskonale widać to na przykładzie tej blogerki. Laura Mazza, autorka bloga „Mum on the Run”, pokazała bardzo wymowne zdjęcia, które powinny raz na zawsze zakończyć dyskusję na temat tego, jak powinna wyglądać kobieta spodziewająca się dziecka.

Już trzeci raz jest w stanie błogosławionym i sama wie najlepiej, że różnie z tym bywa…

Zobacz również: Pożar spalił prawie całe jej ciało. Teraz pokazała swój poparzony brzuch ciążowy... (Piękny, choć trudny widok)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-04 06:07:33

Już mnie wkurzają te pieprzone madki. Nie chcesz, nie dbaj o siebie, znajdź milion wymówek ale daj spokój zadbanym bezdzietnym dziewczynom. Twoja gruba dupa, twój problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-04 02:02:05

Tak, znowu to poczucie wyższości, że się zrobiło dziecko. Twoja życiowa misja, teraz możesz czuć się lepsza od tych wstrętnych szczupłych dziewczyn, którym jak widać bardzo zazdrościsz. Mam gdzieś jak wyglądasz, ale ludzie oceniają po wyglądzie, tak było, jest i będzie. Jeśli masz ból dupy z tego powodu proponuję wziąć się za siebie wreszcie zamiast wpierdzielać lody i się tym chwalić. Zrobienie sobie dzieci to żadne osiągnięcie i robienie z siebie bohaterki i zasłanianie lenistwa jest po prostu żałosne i śmieszne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nat
(Ocena: 5)
2017-12-04 09:42:14

Zgadzam się w stu procentach! Chcesz być tłusta to bądź, ale usprawiedliwianie się dziećmi to lekka przesada. Uważam, że obzeranie się w ciąży jest zwyczajne nie zdrowe i warto dbać o sylwetkę i nie chodzi tutaj nawet o wygląd tylko o zdrowie! A robić z siebie typowa matkę polke i tylko narzekać każdy głupi potrafi, a wziąć się w garść i zawalczyć o siebie mało kto.. Szczególnie że ta pani traktuje się już tylko i wyłącznie jako matkę, trzeba równiez pamiętać że jest się również piękna. wartościowa kobieta np dla swojego męża, a nie tylko kura domowa. Taka jedna z drugą urodza dzieci potem siedzą grube w dresie w domu i nie dziwne że mąż znajdzie sobie kolejna. należy o siebie dbać i tutaj dzieci nie grają żadnej roli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-04 09:59:12

O ile zgadzam się, że warto dbać o siebie zawsze, o tyle uważam, że ludzie za bardzo dają sobie zgodę do krytykowania innych na głos... jakby wszyscy (a właściwie każdy z osobna), mieli rację, jedyną, najważniejszą...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1