Po czym poznać, że kobieta spodziewa się dziecka? (Nawet, jeśli sama tego nie potwierdza)

21 Września 2016

Sprawdź, kiedy podejrzenia mogą okazać się słuszne...

jak objawia się ciąża

Czasami nie możemy się oprzeć wrażeniu, że osoba w najbliższym otoczeniu nie mówi nam wszystkiego. Obserwujemy swoją przyjaciółkę, siostrę czy koleżankę z pracy i coraz bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że coś jest nie tak. Może to coś w jej wyglądzie, a może bardziej w zachowaniu… Instynkt podpowiada nam, że mamy do czynienia z ciężarną. Ale skoro ona sama tego nie potwierdza, to tym trudniej zapytać ją o to wprost.

A może wcale nie trzeba? Dziennikarka portalu „The Sun” twierdzi, że stan błogosławiony można rozpoznać „na oko”. Nie potrzebujesz jasnej deklaracji przyszłej matki, ani tym bardziej jej testu ciążowego. Czasami wystarczy uważnie patrzeć i wychwycić drobne zmiany w jej funkcjonowaniu. Zwróć uwagę na to, co je, jak się ubiera, a nawet… jak często korzysta z toalety.

Te sygnały nie zawsze będą świadczyć o tym, że w jej łonie rozwija się nowe życie, ale prawdopodobieństwo jest spore. Zwłaszcza, jeśli występują równocześnie!

Zobacz również: Nietypowe objawy ciąży. Na co zwrócić uwagę?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ala
(Ocena: 2)
2016-09-23 09:42:47

Ja osobiście lubię nosić luźne ciuchy. Zmęczona jestem często bo mam nerwicę lękowo-depresyjną i to od leków. Zachcianki zdarzają mi się przed okresem ;)). Podróżować nie lubię przez agorafobię. Jak widać nie są to tylko objawy ciąży :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-21 11:25:43

chyba 4 klasistka to napisała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gal
(Ocena: 5)
2016-09-22 11:04:59

Bzdury jak nic! Brawo ty!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1