Nie do wiary: Wszystkie te kobiety są w 6. miesiącu ciąży!

07 Marca 2016

Ich brzuchy znacznie różnią się wielkością, choć każda z nich będzie rodzić za trzy miesiące!

6 miesiąc ciąży

Chyba nie ma drugiego tak szczególnego przeżycia dla kobiety, jak zajście w ciążę. Początkowe nudności i osłabienia stopniowo ustępują bezwarunkowej miłości do istotki, która rozwija się pod sercem. Powiększający się brzuszek, bóle kręgosłupa, a w końcu trudy porodu są dla nas niczym, bo liczy się tylko jedno: żeby maluch urodził się zdrowy.

Nie od dziś wiadomo, że każda przyszła mama zupełnie inaczej nie tylko przeżywa ciążę, ale również w niej wygląda. Jednym kobietom brzuszek powiększa się szybciej, a inne niemal do samego rozwiązania wyglądają bardzo szczupło.

Przypomnijmy: Jej brzuch jest prawie płaski, a ona… lada moment urodzi. Jest w 9. miesiącu ciąży!

Z tego względu mamy dla Was dzisiaj nie lada gratkę. Poszperałyśmy nieco na Instagramowych profilach, żeby poszukać zdjęć kobiet, które są w 6. miesiącu ciąży. To wręcz nieprawdopodobne, jak bardzo wielkość brzuszka się u nich różni. Mimo że wszystkie rodzą za trzy miesiące, niektóre wyglądają tak, jakby były w bardzo zaawansowanej ciąży, a inne… jakby w ogóle w niej nie były.

Zobaczcie te niezwykłe fotografie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-08 00:30:35

re: Nie do wiary: Wszystkie te kobiety są w 6. miesiącu ciąży!

Ja w pierwszej ciąży miałam bardzo malutki brzuszek. Wszyscy nie wierzyli jak mówiłam ze zostało mi 2-3 tyg do porodu. Schudłam 8kg (takie miałam wymioty) wiec na końcu miałam tylko 3kg na plusie od wagi poczatkowej. W drugiej ciąży brzuch miałam ogromny już w 5 miesiącu :) Tu do wagi poczatkowej doszło mi 18kg aż :) W trzeciej ciąży znowu tak jak w pierwszej brzusio malutki i też raptem 4kg od wagi początkowej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1