Z jej ciążowym brzuchem stało się coś dziwnego. Odważyła się to pokazać

14 Lipca 2018

Efekt uboczny stanu błogosławionego, o którym nie mówi się głośno.

ciąża

Stan błogosławiony to dla większości kobiet piękny czas. Trudny, pełen niedogodności i poświęceń, ale także nadziei i oczekiwania. Rozwijające się w naszym łonie dziecko staje się w tym momencie najważniejsze. To nic, że w zastraszającym tempie tyjemy, miewamy nudności, na ciele pojawiają się rozstępy, a wielki brzuch uniemożliwia dawną aktywność. Ta cierpliwość zostanie wkrótce wynagrodzona.

Zobacz równieżPokazała, co dzieje się z paznokciami w czasie ciąży. Internautki: „To obrzydliwe, odechciewa się rodzić!”

Czasami jednak nasz organizm się buntuje i ciąży towarzyszą niecodzienne efekty uboczne. Jakiś czas temu oczekująca narodzin dziecka australijska pływaczka Libby Trickett pokazała fanom zupełnie połamane paznokcie u stóp. W komentarzach natychmiast odezwały się młode mamy, wspominając swoje dolegliwości. Jedna z nich straciła w tym czasie wszystkie zęby.

To wciąż nie wszystko. Niedawno dziennikarka Monique Bowley zaprezentowała na Instagramie swój niezwykły ciążowy brzuch. Wygląda trochę inaczej, niż na pięknych zdjęciach, które widujemy na co dzień…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-15 21:25:29

Najlepiej to badać i leczyć i usuwać owłosienie co jakiś czas

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-15 21:06:56

no - no i dzięki temu owłosieniu , jest bardzo sexi , a co za tym idzie , w ciąży.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-14 12:11:54

A może po prostu genetyka. Mam podobnie nie będąc w ciąży, a hormony są w normie. Tak już niektóre kobiety mają i już. Nie każda ma ciało jak pupa niemowlęcia. Kiedyś nie chciało mi się przez to żyć, teraz nauczyłam się z tym funkcjonować chociaż nie ukrywam, że wydałam kilkanaście tys.zł na lasery, żeby chociaż trochę poprawić swój komfort. Nie ma ludzi bez wad, kwestia tylko tego jak inni zakompleksieni wokół nas będą nam to wytykać próbując w ten sposób podnieść swoją wartość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Miczi
(Ocena: 5)
2018-07-16 09:35:27

Dlaczego lasery nie pomogły ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-16 10:25:06

Bo mam hirsutyzm idiopatyczny i ciężko wylaserować każdy kawałek ciała. Oczywiście na pewne partie ciała pomogło. szczególnie tam gdzie włosy były grube i czarne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-14 11:34:02

zaburzona gospodarka hormonalna, az dziwne ze lekarz nie próbuje tego kontrolować. bardzo możliwe że skoczył poziom testosteronu a co za tym idzie ciąże trudniej donosić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1