Ta deklaracja zszokowała internautki: „Od 8 lat jestem w szczęśliwym związku i świetnie zarabiam, ale gdybym zaszła w ciążę - dokonałabym ABORCJI!”

16 Marca 2017

27-letnia dziennikarka twierdzi również, że... kiedyś chciałaby zostać mamą.

Kristie Mercer

Jakie kobiety najczęściej rozważają lub decydują się na aborcję? Wydaje się, że przede wszystkim te niekochane, totalnie niesamodzielne, zagubione i nieodpowiedzialne. Jeśli jesteś w trwałym i szczęśliwym związku, to nawet wpadka w najmniej oczekiwanym momencie nie jest powodem do tego, by przerwać ciążę. Uczucie i wsparcie ze strony partnera daje nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży. Ale czy zawsze?

Kristie Mercer, australijska prezenterka radiowa, pozwoliła sobie na wyznanie, które zszokowało opinię publiczną. Młoda kobieta przyznała, że nawet żyjąc od wielu lat u boku wspaniałego mężczyzny, wcale nie czuje się gotowa na dziecko. Mówi wprost: gdyby teraz dowiedziała się, że jest w ciąży, najprawdopodobniej umówiłaby się na zabieg. To szczególnie szokujące, bo jeszcze niedawno planowała zamrozić swoje komórki jajowe na wypadek, gdyby kiedyś miała problemy z zajściem w ciążę.

27-latka na łamach portalu news.com.au tłumaczy, co tak naprawdę myśli o macierzyństwie i dlaczego aborcja wydaje jej się aktualnie najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Zobacz również: Te słowa wywołały burzę: „Cesarka to nie poród, ale OPERACJA USUNIĘCIA DZIECKA z podbrzusza!”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mama
(Ocena: 5)
2017-03-28 01:24:41

Szkoda, że żyje w takich czasach, wśród ludzi, którzy skupiają się tylko na sobie, wśród skrajnych egoistów zapatrzonych tylko na własne potrzeby... Nikt się tylko nie zastanowił do czego tak naprawdę zostaliśmy stworzeni, wydanie na świat potomstwa to sama natura, jeśli coraz więcej ludzi zacznie myśleć w sposób JA to kiedyś nas ludzi po prostu nie będzie... Idziemy w bardzo złym kierunku, za dużo w tyłkach... Nie jestem starą konserwą, mam 25 lat i roczne dziecko i nadal korzystam z życia. Właśnie kończę studia, dwa tygodnie temu byliśmy z narzeczonym w Madrycie (córka została z dziadkami) wciąż spotykamy się ze znajomymi, nie trzeba być sfrustrowaną, nieszczęśliwą matką, można być szczęśliwszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mama
(Ocena: 5)
2017-04-03 12:04:05

Ciekawe,czy gdybyś nie miała dziadków i nie miała komu zostawić dziecka to też byś tak pisała.Albo byś musiała brać je ze sobą albo nie jechać nigdzie.Właśnie takie matki mnie wkurzają bo mają obok siebie babcie,ciocie itd do podrzucania dzieci.A potem dumnie głoszą,że one (mamy)wychowują.Ja sie pytam kto wychowuje ta mama ,która wiecznie gdzieś sama lataczy te babcie ,ciocie itp?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-26 08:32:06

Obejrzałam kilka dokumentów o aborcji i powiem wam, że to naprawdę straszne. Widziałam lekarza który w misce przed sobą miał szczątki takich dzieci, ucięte nóżki, główki i powiem wam że to człowieka niszczy. Ten dokument dotyczył organizacji Planned Parenthood, która zarabiała krocie na sprzedaży "odpadów poaborcyjnych".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewelina
(Ocena: 5)
2017-03-26 08:24:38

Ja bym nie mogła. Wyrzuty sumienia by mnie zabiły.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gonia
(Ocena: 5)
2017-03-25 07:26:01

Nie lubię ciąży porodu i małych dzieci, ale gdybym zaszła - nie usunęłabym. Wierzę, że jest to człowiek od początku oraz może trochę w przeznaczenie. Zabezpieczam się skutecznie, ale gdyby co, nie potrfiłabym usunąć - za duża trauma.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-17 17:42:40

tez bym usunela.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mama85
(Ocena: 5)
2017-03-16 22:03:30

Hej,ja mam już 2synów.I powiem Wam szczerze,że gdybym teraz zaliczyłabym wpadkę to świat zawaliłby mi sie pod nogami.Usunęłabym.13 i 8 lat mają synowie a ja zaczynam wracać na rynek pracy.Nie miałam z kim dzieci zostawic,wiec nie pracowałam.W ubiegłym roku pracowałam dorywczno a teraz mama umowę.Nie mam zamiaru wracać do pieluch.Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-16 20:44:03

Kiedyś również myślałam, że usunę, jeśli zajdę w nieodpowiednim czasie. Rok temu podejrzewałam, że jestem w ciąży (wyjątkowo współżyłam bez zabezpieczenia, a okres spóźniał mi się o ponad tydzień, tylko testy wychodziły negatywne). Wtedy mój partner zasugerował aborcję, gdyby okazało się, że spodziewamy się dziecka. Byłam załamana. Niby wcześniej myślałam że to zrobię, jednak coś we mnie pękło i wiedziałam już, że aborcji nigdy nie dokonam. Okazało się jednak że w ciąży nie jestem, ale wiem, że gdybym była- nie usunęłabym. Ale nie zamierzam potępiać czy oceniać kogoś, kto jednak tego dokonał. Bo sama miałam kiedyś takie same poglądy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-16 13:47:09

Pierwszy post pod którym widze normalne komentarze i kobiety się nawzajem nie oskarżają . Też jestem zdania,że to każdego prywatna sprawa czy chce mieć dzieci czy nie . Nie jest nam dane oceniać a sama gdybym była w tej chwili w ciąży, usunelabym ponieważ nie stać mnie aby dać mojemu dziecku wszystko to na co zaslugiwaloby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-16 12:55:21

nigdzie ale nigdzie nie ma napisane że kobieta powinna mieć dzieci, dajcie sobie na luz, to sprawa prywatna każdego z nas, zajmijcie się swoim życiem no chyba, że go nie macie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-16 12:07:46

Ja to samo. Słowacja - 1600 zł i juz. Trzeba się tłumaczyć że się NIE CHCE dziecka? Ja sobie nie wyobrażam mieć TERAZ dzieci, umowa na czas określony, kredyt, złe wyniki i brak czasu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz