Farbowanie włosów a karmienie piersią. Czy dziecko może od tego ucierpieć?

21 Listopada 2017

Koniecznie przeczytaj.

farbowanie włosów u karmiącej matki

Kobiety ciężarne muszą się liczyć z wyrzeczeniami. Dla dobra dziecka trzeba zrezygnować z palenia papierosów, picia alkoholu oraz farbowania włosów w pierwszym trymestrze. Co prawda nie ma dowodów na to, że produkt może zaszkodzić maluchowi, ale lepiej dmuchać na zimne.

Najgorsze do przestrzegania wydaje się ostatnie wskazanie. Każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie, a odrosty są nieestetyczne, zwłaszcza przy dużej różnicy w odcieniach. Poza tym niektóre przyszłe mamy mają siwe włosy, które farbują regularnie, więc sytuacja w ich przypadku przedstawia się jeszcze gorzej.

A jak jest po narodzinach potomka? Czy można farbować włosy przy karmieniu dziecka? Kobiety mają podzielone zdanie na ten temat. Krążą różne opinie, ale poza wprowadzaniem podziałów, nie przyczyniają się do zwiększania świadomości wśród zainteresowanych.

Oto cała prawda na temat farbowania włosów podczas karmienia piersią.

Zobacz także: Dziewczyna z zadziwiającą grzywką. Widziałaś kiedykolwiek coś takiego?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marlon
(Ocena: 1)
2018-04-13 11:10:52

Nikt wam się nie każe nie myć, maDki, ale jak jedna karyna z drugą nie dacie rady bez farbowania łba i malowania szponow kilka miesięcy, to nie powinniście mieć dzieci. Te maziaje i tak was nie uratują, a kobieta tym piękniejsza, im bardziej naturalna i nie mam tu na myśli dziadów pod pachami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 12:31:07

Napiszcie jeszcze jak to antyperspiranty stosowane w okolicach gruczołów piersiowych i węzłów chłonnych są bezpieczne i nie przedostają się do mleka. Jak wam zależy na zdrowiu waszych dzieci to zacznijcie myśleć, zanim cokolwiek zaaplikujecie na skórę czy wlosy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 12:25:44

Nakladajcie dalej na łby cała tablice Mendelejewa, przecież producenci farb twierdzą, że do krwiobiegu prawie nic się nie dostaje więc muszą mieć rację. .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 11:22:32

Jak można (jeżeli już ktoś farbuje na stałe) nie farbowac włosów w ciąży i potem latać z takimi odrostami, fuj. Trzeba myśleć o tym że nie jesteśmy tylko i wyłącznie dla dziecka. Jesteśmy kobietami i musimy o siebie dbać, a nie się zapuscic. Aktywność fizyczna i dobry wygląd w ciąży jest ważna dla dobrego stanu psychicznego matki. Pozatym jeżeli matka jest szczęśliwa to dziecko również :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 12:39:22

Dbać o siebie? O co ty tak naprawdę dbasz nakładając codziennie dziesiątki toksycznych substancji ukrytych w kremach, balsamach, pudrach, podkladach, tuszach, szminkach, farbach, lakierach nawet szamponach, żelach pod prysznic, nie wspominajac o kleju w sztucznych rzęsach i paznokciach. Rozszyfruj sobie w składzie wszystkiego co na codzien używasz szkodliwe substancje i je zsumuj to się zdziwisz. Więc o co dbasz? O portfel producentow kosmetyków a oni już zadbają o to byś nie pomyślała inaczej. Durne społeczeństwo się samo wyeliminuje. Jak to kiedys powiedziała mądra prof. toksykologii "raka wystarczy dla wszystkich".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 13:50:47

Oczywiście że to prawda że wszędzie są chemikalia, ale to co będąc w ciąży mamy zrezygnować z antyperspirantu, odżywki, pomalowanych paznokci i farbowaniu włosów? No bez przesady, ludzie. Należy unikać chemi, to logiczne no ale bez przeady. A pani nie używa żadnych kosmetyków?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 13:58:54

Przecież istnieje ogromną ilość farb, lub kosmetyków ekologicznych, które można stosować, jest XXI wiek . Czy naprawdę uważa Pani że w ciąży należy zrezygnować ze wszystkich upiększen i dla mnie po czesci trochę z siebie. Jest Pani zdecydowanie zeswirowana na punkcie bycia Ekologicznym..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 14:49:16

Jasne, że używam ale nie stosuje tego całego komercyjnego syfu. Staram sie wybierać mniejsze zło i nie, nie kapie się w deszczówce :) Minimalizm.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-21 11:19:23

Masakra, że ktoś jeszcze myśli w ten sposób. Co za ciemmnogrod. To chyba logiczne, że farbowanie włosów nie ma związku z karmieniem piersią. I tutaj naprawdę nie trzeba być niewiadomo jak uczonym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1