„Dziewczyna najpierw wrobiła mnie w dziecko, a teraz zmusza do ślubu” (Trudna historia Patryka)

03 Kwietnia 2018

Kobieta posunęła się do szantażu.

celowa wpadka

Łapanie faceta na dziecko to chwyt stary jak świat. Pod tym względem czasy w ogóle się nie zmieniły. Niektóre kobiety nadal próbują usidlić życiowego partnera, posuwając się do nieczystej gry. Honor i ewentualne problemy nie mają dla nich znaczenia. Są zdecydowane na wszystko.

Patryk już wie, że jego dziewczyna próbuje wrobić go w dziecko. Niedawno oznajmiła mu, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna usłyszał, że będzie musiał ożenić się z Dominiką. Patryk ma dowody na to, że jej działanie było celowe. Nie chce brać ślubu z kobietą, która go oszukuje, ale obawia się, że ona będzie próbowała postawić na swoim za wszelką cenę. A jeżeli nie uda się jej z małżeństwem, zaszkodzi jemu i jego rodzinie.

- Słyszałem wiele takich historii, ale nie podejrzewałem, że Dominika posunie się do czegoś podobnego. Jestem na przemian zniesmaczony i wzburzony jej postępowaniem. Pomyliłem się co do niej.

Jesteśmy ze sobą od dwóch lat. Aż do momentu, w którym zrozumiałem, czego się dopuściła, byłem w niej zakochany do szaleństwa. Myślałem, że to ta jedyna. Miałem zamiar się z nią ożenić, ale jeszcze nie teraz, dopiero za kilka lat. Wiedziałem, że jej się spieszy, ponieważ jest ode mnie trzy lata starsza. Dlatego byłem z nią szczery. Powiedziałem, że jeszcze nie czuję się gotowy na małżeństwo, o dzieciach nawet nie wspominając. Wydawało mi się, że przyjęła to ze spokojem.

Zobacz także: 30 chamskich tekstów, które słyszą kobiety w ciąży

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (33)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-16 09:29:43

Dobrze byłoby, gdyby autor sprowokował ją do ponownych gróźb i nagrał to wszystko. Mógłby póżniej wejść na drogę sądową, gdyby owy krewny faktycznie zaczął szkodzić jego rodzinie, chociaż nie wydaje mi się żeby coś takiego miało miejsce. Bez sensu jest żenić się z dziewczyną w takich okolicznościach. Alimenty z pewnością będzie musiał płacić i pewnie z zemsty uniemożliwią mu kontakt z dzieckiem. I tu autor może się zdziwić, gdy dziecko sie urodzi i zacznie mu na nim zależeć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-09 11:45:42

To niesamowite że jak "biednego chłopczyka " dziewczyna wpędzi w dziecko to jest zła i niedobra,powinna się leczyć.Ale jak kobieta zostanie zapłodniona wbrew swojej woli,to wszyscy mówią że wiedziała do czego prowadzi rozkładanie nóg i że facet dobrze zrobił,bo ile można czekać. Mnie tak wrobił wieloletni partner,sam się przyznał że przedziurawił prezerwatywy.Wszyscy mu gratulowali,i byli oburzeni że w ogóle śmiem marudzić.Bo on miał potrzebę zostać ojcem i powinnam się cieszyć że chce mieć ze mną dzieci. Od razu informuję że niektóre kobiety nie mogą z powodów natury medycznej przyjmować antykoncepcji doustnej hormonalnej.Nie, wkładka domaciczna też nie zadziała jeśli występuję deformacja macicy lub macica dwurożna. .Z powodów zdrowotnych byłam i jestem skazana na antykoncepcje mechaniczną ( niestety tą mniej skuteczną,tylko specjalne prezerwatywy bez żadnych super dodatków,żele plemnikobójcze aplikowane dopochwowo odpadają,alergia)Piszę o tym bo wszyscy zawsze zwalają odpowiedzialność na kobietę,a taka jest prawda że facet jest tak samo winny.Co z tego że dziewczyna w tekście powiedziała pokrzywdzonemu że bierze tabletki.Jakby miał trochę rozumu to i tak mógł założyć dodatkowo prezerwatywę,miał taką możliwość,był pewny że nie chce mieć teraz dzieci ,i po prostu powinien dodatkowo się zabezpieczyć.Rozumiem że nie chce brać ślubu ,ja też nie wzięłam.Mam tylko nadzieje że nie będzie odgrywał się za głupotę matki na dziecku.Ja swoje kocham ,ciesze się że jest,ale na byłego partnera po prostu nie mogę patrzeć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-04 11:49:09

Jeśli wejdziesz z nią na drogę sądową to możliwe, że uda ci się wykręcić od płacenia alimentów. Były już takie przypadki, w których kobiety specjalnie się zapładniały spermą mężczyzny bez ich wiedzy aby wyłudzić od nich pieniądze lub tak jak w twoim przypadku zmusić do małżeństwa. Jednak niestety w tym kraju droga sądowa to najgorsze rozwiązanie problemu. Dziewczyna jest psychiczna i cię szantażuje. Zastanów się czy chcesz spędzić z nią całe życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-04-04 17:31:00

No ale on sam przyznaje, że uprawiali seks i ona go nie zgwałciła. Moja droga, życie to nie jest amerykański film. Na drodze sądowej to on może ewentualnie zaprzeczyć (przy pomocy badań DNA) ojcostwo, ale jeśli okaże się, że jest ojcem biologicznym, to się nie wykręci. Gdyby to o czym piszesz było możliwe, to przecież co drugi tatuś "uciśniony" alimenciarz inwestowałby raz a dobrze w adwokata. :D Niemniej jednak uważam, że nie powinni brać ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-04 07:20:50

Jak ożenisz się z taką wariatką będziesz żałował do końca życia, a druga rzecz to szkoda mi dziecka, które bedzie tylko po to żeby zatrzymać przy sobie faceta... A jak jej sie nie uda? Co zrobi? Zabije? Biedne maleństwo :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-04-04 00:36:13

Współczuję chłopakowi (nie można mu zarzucać, że w całości, egoistycznie zrzucił odpowiedzialność za antykoncepcję na kobietę - przecież używał prezerwatyw, a później jej zaufał), ale również współczuję tej dziewczynie. Zauważyłam, że kobiety, które posuwają się do takich akcji mają niewiele to zaoferowania. W myśl zasady, że charakterem się zatrzymuje. Ogólnie rzecz ujmując, straszna sprawa (poważnie). Doradzę to, co moje przedmówczynie - na wszelki wypadek zrób testy na ojcostwo, a jeśli się okaże, że to Twoje dziecko, to wypełniaj obowiązki i korzystaj z praw rodzica, ale nie żeń się z nią. Zniszczycie życie sobie (związek zbudowany na podstępie i oszustwie nie ma mocneych fundamentów) i temu dziecku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
re
(Ocena: 5)
2018-04-03 20:22:21

Szkoda mi cię chłopie, a najgorsze, że takiej wariatki nie da się wyczuć w stu procentach. Najgorszy sort kobiety, która najprawdopodobniej później okaże się typową "madką polką". A te inne, które bronią wariatki najwryaźniej mają takie same, chore poglądy. Zapraszam do psychologa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-03 18:14:29

To co zrobiła ta dziewczyna jest ohydne i godne potępienia i to nie ulega wątpliwości. Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro budujesz z kimś związek, kochasz go, spędzasz z nim czas, uprawiasz seks i (jak sam mówisz) wiesz, że to ta jedyna osoba, to po co Ci te trzy lata? Co sprawia, że nie jesteś gotowy na deklarację teraz jednocześnie wiedząc, że kiedyś będziesz? Na co czekasz? W czym Cię ograniczy ta decyzja o ślubie? Skoro teraz nie jesteś gotowy to skąd wiesz, że kiedyś będziesz? I co na to wpłynie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
och.karol
(Ocena: 5)
2018-04-03 16:33:04

Ja bym jeszcze zrobił test na ojcostwo, bo może jeszcze inny kwiatek wyjść. Ale na pewno nie ożeniłbym się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2018-04-03 16:19:38

Nie żeń się, skoro ona już teraz odwala takie numery, to nie ma szans na to, że w przyszłości podobne akcje nie będą miały miejsca. Jak za jakiś czas dojdzie do rozwodu (co przy takiej psychopatce jest bardzo możliwe), to ona na siłę będzie Ci wciskać winę, robić z Ciebie gnojka, wymyślać historyjki i utrudniać kontakt z dzieckiem. To taki typ. Ona nie powinna podejmować decyzji o małżeństwie i założeniu rodziny za Ciebie. Jeśli tak bardzo chciała zostać żoną (i matką) widząc, że ty nie jesteś na to jeszcze gotowy, to należało Cię rzucić i poszukać mężczyzny, który chce być mężem i ojcem. W takich fundamentalnych kwestiach ludzie powinni się zgadzać, a nie na siłę zmuszać partnera do zmian i go zmieniać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
rypaj ją aż peknie
(Ocena: 5)
2018-04-03 16:04:58

daj namiary ja sie chetnie z nią ożenie i wezme na siebie :) ale ty frajer ja bym 8 nastepnych jej spłodził jak ma bogatego wujka to niech pomaga finansowo jak taki chętny do pomocy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz