Internautka rozważa aborcję, bo... jej partner jest ZA STARY na ojca! Co jej doradzisz?

18 Lipca 2017

Ona ma 31 lat, a przyszły tatuś aż...

dziecko ze starszym partnerem

Niedawno świat obiegła wiadomość o ciąży 32-letniej Samanthy Delmage. Brytyjka po wielu latach starań nareszcie zostanie mamą. I to od razu bliźniaków. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wiek jej męża, a zarazem ojca dzieci. Max niedawno świętował… 72. urodziny. Internauci nie pozostawili na parze suchej nitki. Zostali oskarżeni o skrajną nieodpowiedzialność, bo potomstwo długo nie nacieszy się tatą.

W przypadku użytkowniczki forum dyskusyjnego Mumsnet różnica wieku jest trochę mniejsza, ale kobieta i tak prosi o radę: czy usunąć ciążę, bo zaszłam w nią ze zbyt starym partnerem? Autorka kontrowersyjnego wpisu rozważa aborcję, twierdząc że tak dojrzały tata to okrucieństwo wobec dziecka. Sama nabiera coraz większych wątpliwości, czy związek z tak dużą różnicą wieku może się udać.

Przeczytaj jej wyznanie i spróbuj doradzić. To wcale nie będzie proste.

Zobacz również: Nie uwierzysz, z kim ona zaszła w ciążę... Internauci: To szczyt nieodpowiedzialności!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 18:29:24

stary, czy młody jeden diabel, a dziecko to dziecko. A mało, to dziadkow zostaje ojcami i okazują, się lepszymi ojcami dla dziecka, niż nie jeden twój rowiesnik.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 13:54:05

najpierw się pukać ze starym dziadem a potem usuwać dziecko. no po prostu jakiś dramat, co niektórzy mają w głowach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 07:50:33

Absolutnie nie zabijaj dziecka. To morderstwo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 20:44:31

Ja bym się nie poddawała! Tyle że ja bym w życiu tego nie zrobiła żeby usunąć dziecko! A jaką masz pewność wiążąc się z rówieśnikiem że wychodząc rano do pracy wróci z niej tym bardziej w obecnych czasach pijanych kierowców, psychopatów i terrorystów w czasach kiedy człowiek jest tak zajęty pracą że nie dba o zdrowie o zdrowe jedzenie o wizyty lekarskie? Żadnej pewności nie masz! Znam dziewczynę, matkę dwójki dzieci, jej mąż pojechał do klienta w interesach, gdy poszedł skorzystać z toalety i już z niej nie wyszedł, dostał zawału i już go nie opracowali, dodam że facet nigdy nie leczył się na serce baa był "okazem zdrowia" tak mu się przynajmniej wydawało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
TERESA
(Ocena: 5)
2017-07-18 18:37:47

Nie zabijaj dziecka. Ono nie może płacić za wasze błędy. Trzeba być odpowiedzialnym. Jesteś młoda to dasz radę wychować. ZdecydowałaŚ się m związek to teraz urodz to maleństwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 15:07:44

Sznur jej polecę na głupotę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 13:39:06

Rozumiem, bo sama mam podobne rozterki. Co prawda nie jestem w ciąży, ale zastanawiam się czy chcę spędzić życie z kimś, kto jest ode mnie 20 lat starszy. Wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, byłam zakochana ale po 7 latach myśli się bardziej pragmatycznie. Gdybym mogła cofnąć czas, to w ogóle nie wchodziłabym w ten związek, a z drugiej strony nie mogę mu niczego zarzucić. To trudna decyzja i każdy niestety musi ją podjąć sam. Tutaj żadne rady nie pomogą. Czytałam wypowiedzi osób, które są owocem takiego związku. Niektórzy zachwalają, niektórzy mają żal do rodziców... Sama zastanawiam się czy nie zakończyć swojego związku, ale po tylu latach jest to trudne. Przez te rozterki już nawet nie wiem czy jeszcze go kocham czy nie. Nie mam pojęcia co robić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 15:40:00

Istnieje cytat ''jeśli zastanawisz się czy kogos kochasz to znaczy ze wlasnie przestales''

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-18 08:24:25

chyba za stary NA BYCIE ojcem, albo za stary NA ROLĘ ojca, a nie za stary na ojca... Błagam nauczcie się pisać analfabeci bez szkoły.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
x
(Ocena: 5)
2017-07-18 07:38:40

uważam że tym bardziej nie powinna myśleć o aborcji- jej partner może odejść w zaświaty kiedy to ona będzie miała jeszcze kawałek życia przed sobą ale już nie będzie pierwszej młodości- serio nie chce mieć nikogo po sobie na tym świecie? Bez dziecka pozostanie sama. Zwłaszcza że jego 54 lata to jeszcze nie aż tak kosmiczny wiek, jest w stanie dać dziecku tu, czego najbardziej potrzebuje od ojca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1