Ta mama twierdzi, że płeć dziecka można sobie WYBRAĆ! Jeśli chcesz urodzić córkę, powinnaś jeść...

27 Lipca 2017

Marzysz o dziewczynce? Ta dieta ma Ci to zagwarantować.

wybór płci dziecka

Płeć dziecka to kwestia przypadku. A mówiąc konkretnie - genów i zbiegu okoliczności. Nie mamy na to żadnego wpływu. Przynajmniej teoretycznie, bo ta młoda mama twierdzi, że znalazła sposób na spłodzenie upragnionej córki. Po urodzeniu dwóch chłopców postanowiła zrobić wszystko, by tym razem na świat przyszła dziewczynka. Udało się, choć nie wszyscy są przekonani, że miała na to wpływ. Ona jest o tym przekonana.

32-letnia Bronwyn Brady dziś głosi odważną teorię, że płeć dziecka można sobie wybrać. Wystarczy nad tym odpowiednio popracować. Tajemnicą sukcesu ma być dieta. Kiedy jadła, to co lubiła - rodziła synów, a kiedy zaczęła eksperymentować - nagle doczekała się córeczki. W rozmowie z portalem „Mail Online” zdradza, jak należy się odżywiać, by dopiąć swego.

Nie bierzemy odpowiedzialności za efekty, ale Australijka jest pewna swojej teorii.

Zobacz również: Czy to najpiękniejsza mama na świecie? „Zaniedbane matki powinny się od niej uczyć!” (Ma 29 lat i 4 dzieci!)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 18:02:13

Tego uczą na biologii w gimnazjum. Od plemnika zależy płeć dziecka, i tylko od plemnika. W zależności jaki dostanie się do komórki jajowej takiej płci rozwija się płód. Plemniki męskie są szybsze ale mniej wytrzymałe, więc współżyjąc kilka dni przed owulacją jest większa szansa na dziewczynkę bo plemniki żeńskie potrafią dłużej przetrwać w drogach rodnych kobiety, a współżyjąc tuż przed owulacją jest większa szansa na chłopca gdyż męskie plemniki szybciej dotrą do komórki. Ale też wtedy nie ma pewności. Wszystko inne, tak jak diety można włożyć między bajki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 17:21:36

Ale wstrętne małe rudzielce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 14:47:52

A ja słyszałam o tym, że większe prwdopodobieństwo poczęcia dziewczynki jest wtedy, gdy uprawiamy seks na samym początku dni płodnych, a chłopca - zaraz przed owulacją, bo plemniki z chromosomem XX (żeńskie) są silniejsze niż plemniki XY. Więc, gdy uprawia się seks np. 3 dni przed owulacją, to w dniu owulacji męskie plemniki są już martwe. Poza tą "metodą" istnieje jeszcze coś takiego jak "chiński kalendarz płci". Nie wiem dokładnie jak to działa i jak to jest wszystko obliczone, ale sprawdzałam na sobie i znajomych. U wszystkich się sprawdziło, chociaż to pewnie zwykły przypadek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 01:58:43

Podobno jak chce się mieć dziewczynke to kobieta powinna być na górze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 08:14:44

HAHAHAHHA a dzieci rodzą się z kapusty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1