SENNIK PAPILOTA: „Śnią mi się stare, opuszczone domy! Co to oznacza?”

Justynie przyśnił się dziwny sen o zabytkowych budynkach. Czy powinna się tym niepokoić?
SENNIK PAPILOTA: „Śnią mi się stare, opuszczone domy! Co to oznacza?”
24.02.2011

Witam,

Niedawno miałam dziwny sen, po którym obudziłam się zdezorientowana... Śniło mi się że byłam na „wycieczce” z nauczycielką języka polskiego (która uczyła mnie w liceum) i kolegami z klasy gimnazjalnej. Nie wiem czemu wymieszały się dwie szkoły - kończę już studia, więc gimnazjum i liceum skończyłam dawno.

Odwiedzaliśmy z klasą i nauczycielką stare opuszczone domy na starówce, było ich pełno. Wszystko, co oglądaliśmy, musieliśmy następnie opisać w recenzjach. Jeden z domów miał kręte schody i nauczycielka poleciła napisać w recenzji, co budujący chciał przez to osiągnąć; w innym domu była ściana pomalowana na dziwny kolor i znów nauczycielka chciała, abyśmy napisali, co malujący miał na myśli. Nie wiem, czy nazwanie tych miejsc „opuszczonymi” jest właściwe - były one raczej zabytkowe, bardzo stare.

Proszę o interpretację mojego snu.

Pozdrawiam,

Justyna

Droga Justyno, nie powinnaś być zaniepokojona swoim snem - wbrew pozorom nie niesie on za sobą żadnego nieprzyjemnego przesłania. Sen o domu, w którym znajdują się schody, wskazuje, że prawdopodobnie niedługo zmienisz stan cywilny lub czekają cię spore zyski finansowe. Ściana z kolei może symbolizować albo przeszkody nie do pokonania, albo poczucie bezpieczeństwa. W swoim śnie nie czujesz się jednak osaczona przez ścianę, więc interpretowałabym ten symbol właśnie pod kątem życiowej stabilizacji.

W najbliższym czasie spodziewaj się zatem pomyślnego rozwiązania wszystkich niepokojących cię spraw. Prawdopodobnie odniesiesz spore korzyści.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA: „Jestem mężatką, a śni mi się, że przymierzam buty ślubne i kupuję niewłaściwe!”

Czy Karolina powinna być zaniepokojona swoim snem?

SENNIK: Włosy we śnie – co symbolizują?

Ewie przyśnił się niepokojący sen, w którym wypadają jej wszystkie włosy. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

 

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2011 13:28
ejj, tez mam dziwne sny i chciałabym , żeby mi wróżka przetłumaczyła ? tylko problem bo nie wiem co mam zrobic ,żeby mi przetłumaczono.. pomożecie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 12:26
mysle ze powinnas napisac recenzje tak jak zadala polonistka i wszytsko sie wyjasni
odpowiedz

Polecane dla Ciebie