SENNIK PAPILOTA: „Jestem mężatką, a śni mi się, że przymierzam buty ślubne i kupuję niewłaściwe!”

Czy Karolina powinna być zaniepokojona swoim snem?
SENNIK PAPILOTA: „Jestem mężatką, a śni mi się, że przymierzam buty ślubne i kupuję niewłaściwe!”
17.02.2011

Droga Nunilo,

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mężatką. Ostatnio jednak zaniepokoił mnie mój sen, w którym przymierzam kilkanaście par ślubnych butów. Żadne z nich mi się nie podobały, jednak sprzedawca wmawiał mi, że jedną z par koniecznie powinnam kupić. Ani się obejrzałam, a już buty zostały przeze mnie opłacone i miałam je na nogach! Wszystko działo się wbrew mojej woli, bo ten model wcale mi się nie podobał i w dodatku było mi w nim bardzo niewygodnie. Co oznacza mój sen?

Pozdrawiam,

Karolina

Sen o butach zazwyczaj oznacza, że w życiu śniącego szykują się pewne zmiany. buty ślubne dodatkowo to podkreślają – symbolizują bowiem początek czegoś nowego. Być może wkrótce zmienisz pracę lub kierunek studiów.

Ponieważ buty w Twoim śnie były niewygodne i uwierały Cię, najprawdopodobniej bieg spraw nie potoczy się tak, jak byś tego chciała i Twoje starania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Postaraj się także w najbliższym czasie ograniczyć wydatki – sen o ciasnych butach może bowiem także oznaczać, że zbliżają się problemy finansowe.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

SENNIK: Włosy we śnie – co symbolizują?

Ewie przyśnił się niepokojący sen, w którym wypadają jej wszystkie włosy. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

„W moich snach wciąż spóźniam się na pociąg…”

Ewelinie od kilku lat śni się, że nie jest w stanie zdążyć na odjeżdżający pociąg. Czy powinno ją to niepokoić?

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2011 10:55
jeżeli śniło ci coś złe lub okropne to znaczy ze jest dobrze... sen często zmieni złe na dobre lub dobre na złe mój narzeczony śniło mu ze dużo miał pieniedzy bo lotto wygrał a obudził i nie ma pieniedzy a mi sie sniło ze oj narzeczony nie chce mnie widziec i przyprowadził innąkobiete wstałam płakałam powiedział ze mnie kocha i kto by chciał z moim chłopakiem takie sny ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2011 10:43
mi się ostatnio śniło, że kupowałam bardzo wygodne buty :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo