SENNIK PAPILOTA: „Obsesyjnie śnią mi się lustra!”

Anię prześladuje sen o rozbitym lustrze. Wróżka Nunila podpowiada, co to oznacza.
SENNIK PAPILOTA: „Obsesyjnie śnią mi się lustra!”
27.01.2011

Droga Nunilo,

Od kilku tygodni męczy mnie ciągle ten sam sen. Boję się, że może oznaczać coś niedobrego, dlatego pomóż mi go zinterpretować.

Wciąż śni mi się, że przebywam w dużym, pustym domu. Zwiedzam go z ciekawością, a w każdym z kilkunastu pomieszczeń najdłużej zatrzymuję się przy ogromnych zwierciadłach. Kiedy jednak zbliżam się do nich, te natychmiast pękają albo spadają ze ścian. Towarzyszy temu straszny huk. Przerażona zaglądam do kolejnych pokoi, ale sytuacja wciąż się powtarza. W końcu docieram do ostatniego pomieszczenia na końcu korytarza.

Świadomość podpowiada mi, że tam znajduje się zwierciadło, w którym będę mogła się przejrzeć. Okazuje się jednak, że drzwi do pokoju są zamknięte. Szarpię za klamkę, dobijam się, ale to nic nie daje. W końcu budzę się zlana potem.

 Co oznacza mój sen?

Ania

Droga Aniu, Twój sen jest pełen niepokojących znaków. Dom symbolizuje psychikę ludzką, a ponieważ Tobie śnią się głównie puste, nieprzyjazne pomieszczenia oznacza to, że nie jesteś ostatnio w najlepszej kondycji psychicznej. Prawdopodobnie niedawno wydarzyło się w Twoim życiu coś przykrego, co zburzyło Twój dotychczasowy system wartości. Niektóre sprawy chciałabyś ułożyć na nowo, jednak wciąż napotykasz na różne przeszkody. W Twoim śnie symbolem zewnętrznych barier są drzwi, których nie jesteś w stanie otworzyć.

Z kolei lustra symbolizują chęć lepszego poznania siebie i swoich potrzeb. Ponieważ w Twoich snach zwierciadła albo pękają, albo spadają ze ścian, prawdopodobnie boisz się stawić czoła otaczającej Cię rzeczywistości.

Wróżka Nunila

Jeśli chciałabyś, aby wróżka Nunila pomogła ci w interpretacji snu, wyślij go mailem na adres redakcja(at)papilot.pl; w tytule wpisz Sennik.

Zobacz także:

Krwotok, poronienie, samobójstwo – co oznaczają we śnie?

Magdzie obsesyjnie śnią się próby samobójcze i lęk o stratę dziecka, choć w rzeczywistości nie jest w ciąży. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

Samochody we śnie: Co oznacza ich prowadzenie lub podróżowanie z innymi?

Martynie obsesyjnie śnią się samochody. Wróżka Nunila tłumaczy, dlaczego tak się dzieje...

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2011 16:41
fajna laska na tym obrazku :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 15:07
WIerzyć w sny? - nie wierzyć? Każdy robi jak uważa... Mi osobiście się sny spełniają ... niestety... Przyśniło mi sie kilka niefajnych rzeczy... Np. śmierć babci
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 14:50
Obejrzyj lutro 2... bedziesz miala dodatkowe wrażenia :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 12:05
patrzec w lusterko-to musi byc piekne haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 11:03
nie ma co wierzyć w sny , jeśli nastawisz się do tego że znów przyśni Ci się przykładowe lustro jest duże prawdopodobieństwo ,że sen znów się powtórzy . Nie dopatruj się problemu tam gdzie go nie ma . Zajmij się czymś co pochłonie Twoją uwagę do tego stopnia by nie myśleć co też takiego przyśni się tej nocy, myślę że nie jest to trudne .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie