Krwotok, poronienie, samobójstwo – co oznaczają we śnie?

Magdzie obsesyjnie śnią się próby samobójcze i lęk o stratę dziecka, choć w rzeczywistości nie jest w ciąży. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.
Krwotok, poronienie, samobójstwo – co oznaczają we śnie?
20.01.2011

Droga Nunilo,

Ostatnio miewam dziwne sny. Parę nocy wstecz śniło mi się, że chciałam popełnić samobójstwo za pomocą tabletek antykoncepcyjnych, nie pamiętam z jakiego powodu. Później również był sen o tabletkach - przez przypadek połknęłam ich kilkanaście, a potem wiłam się w agonii, że przez to mogę stracić dziecko (w rzeczywistości nie jestem w ciąży). Ostatni sen był o tym, że na imprezie wypiłam zbyt dużo alkoholu, przez co dostałam krwotoku i ponownie bałam się poronienia.

Proszę, pomóż mi zinterpretować te dziwne sny...

Pozdrawiam, Magda.

Droga Magdo, ciąża we śnie zazwyczaj symbolizuje nasze nieurzeczywistnione marzenia i plany, które chcemy wprowadzić w życie. Ponieważ w Twoich snach obsesyjnie pojawiają się motywy poronienia i utraty ciąży, a do tego prób samobójczych – Twoje nadzieje odnośnie istotnych dla Ciebie spraw, staną się płonne. Wskazują na to także pozostałe symbole, które Ci się śnią: tabletki oraz krwotok. Zażywanie pigułek we śnie oznacza, że kluczowe kwestie nie pójdą po Twojej myśli i będziesz musiała ponieść konsekwencje swoich błędów. Krwawienie z kolei symbolizuje Twoje poczucie winy i żal, że zdarzenia potoczyły się inaczej, niż chciałaś i planowałaś.

Wróżka Nunila

Jeśli chciałabyś, aby wróżka Nunila pomogła ci w interpretacji snu, wyślij go mailem na adres redakcja(at)papilot.pl; w tytule wpisz Sennik.

Zobacz także:

Samochody we śnie: Co oznacza ich prowadzenie lub podróżowanie z innymi?

Martynie obsesyjnie śnią się samochody. Wróżka Nunila tłumaczy, dlaczego tak się dzieje...

SENNIK: Śni mi się, że jestem modelką i mam czwórkę dzieci!

Niepewna siebie Ewelina śni o pokazie mody, na którym jest gwiazdą oraz o czwórce dzieci, których w rzeczywistości nie posiada. Czy to dobra wróżba?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 11:36
co?? ja poronilam.. koledze w ta noc snilo sie poronienie moje, mojemu tacie zakrwawione przescieradlo... wiec co wy gadacie..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 09:10
mnie też ciągle się śni, że poroniłam... :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 00:52
pierdu pierdu...;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo