SENNIK: Śni mi się, że jestem modelką i mam czwórkę dzieci!

Niepewna siebie Ewelina śni o pokazie mody, na którym jest gwiazdą oraz o czwórce dzieci, których w rzeczywistości nie posiada. Czy to dobra wróżba?
SENNIK: Śni mi się, że jestem modelką i mam czwórkę dzieci!
06.01.2011

Droga redakcjo!

Ostatnio miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się, że w mojej dawnej podstawówce na sali gimnastycznej rozgrywał się pokaz modelek. Miałam około 20 lat; byłam piękna, wysoka miałam rude włosy (takie mam w rzeczywistości) i idealną figurę. W rzeczywistości nie jestem ideałem. Jestem zakompleksiona, a w tym śnie czułam się jak prawdziwa gwiazda. Pokaz trwał, w końcu ogłosili kilkuminutową przerwę. Poszłam przywitać się... ze swoimi dziećmi (na jawie nie posiadam, bo jestem jeszcze za młoda). Były to rudowłose, piegowate szkraby. Jedna dziewczynka i trójka chłopców. Przytulały mnie, całowały. Czułam radość i ciepło w sercu. Co to może oznaczać?

Pozdrawiam, Ewelina

Nie musisz się martwić – Twój sen jest pełen pozytywnej symboliki. Przede wszystkim fakt, że śni Ci się pokaz modelek, na którym sama jesteś piękną, przebojową kobietą, oznacza Twoją wewnętrzną potrzebę wyjścia ze swojej „skorupy” i pokonania własnych kompleksów. Rude włosy symbolizują temperament, pomyślność i dobrobyt, więc w najbliższym czasie spodziewaj się nadchodzącego przełomu w Twoim życiu. Dzieci, które pojawiają się we śnie oznaczają szczęście w uczuciach i sukcesy we wszelkich przedsięwzięciach. Tobie przyśniło się, że posiadasz czwórkę Dzieci, co także nie jest bez znaczenia. Cyfra cztery jest symbolem pełni i doskonałości – są przecież cztery strony świata, cztery żywioły, cztery pory roku; uważa się też, że czterolistna koniczynka przynosi szczęście, a o człowieku któremu się powiodło mówi się, że „spadł na cztery łapy”. W bliskiej przyszłości otworzą się zatem przed Tobą obiecujące perspektywy.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „We śnie widzę siebie jako 5-letnią dziewczynkę!"

Czemu Natalii śni się wciąż ten sam sen i wywołuje u niej aż taki niepokój?

SENNIK: Czy mój sen jest przepowiednią?

Monique boi się, że jej koszmar o śmiertelnej chorobie sprawdzi się. Jak powinna rozumieć swój sen?

 

 

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2011 13:21
heidi klum się znalazła... :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2011 15:48
to wtedy trzeba oglądać mniej programów z Heidi Klum:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2011 13:35
a mi sie kiedyś śniło ze mnie kotlet goni... jak sie obudziłam to sie zaczełam śmiać haha, ale to było dobre...;pp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2011 10:35
A mi się cały czas śnią trupy i zombie. Za duzo filmów się naoglądałam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2011 02:18
Sny potrafią czasem zaskoczyć mi się śni,że jestem po medycynie i mam trójkę dzieci i fajnego męża bogatego jak cholera:PSzkoda,że to sen ale za młoda jestem na to i na to:P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie