SENNIK: „We śnie widzę siebie jako 5-letnią dziewczynkę!"

Czemu Natalii śni się wciąż ten sam sen i wywołuje u niej aż taki niepokój?
SENNIK: „We śnie widzę siebie jako 5-letnią dziewczynkę!"
30.12.2010

Od jakiegoś tygodnia, wciąż śni mi się ten sam sen. Składa się on jakby z dwóch części. Cała akcja dzieje się w moim aktualnym pokoju. Najpierw jestem sobą, jako około 5-letnią dziewczynką. Czuję niezwykłą chęć wejścia na parapet, który jest dość wysoko. Zmagam się z nim, a gdy już uda mi się wejść, szczerzę się w wesołym uśmiechu, ukazując większość zębów. Potem akcja zmienia się. Jestem sobą teraz. Stoję w moim pokoju i ze strachem spoglądam za okno. Na dworze panuje noc, a w pomieszczeniu pali się światło. Nagle zauważam na parapecie postać. To ja, ta sama, która przed chwilą wchodziła na parapet, jednak teraz mój słodki uśmiech zamienił się w przeraźliwy i wywołujący nieprzyjemne napięcie. postać nie rusza się, tylko patrzy na mnie. Nie wiem czemu, ale nie mogę znieść tego. Boję się, że coś mi z jej strony grozi. Podbiegam więc do niej i zaczynam ją bić. Staram się ją zniszczyć. Ona cały czas się nie rusza. Nagle z impetem skręcam jej kark. Wtedy zawsze budzę się przerażona. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego ciągle śni mi się ten sam sen i wywołuje u mnie taki strach?

Natalia

Twój sen jest pełen niepokojących znaków. Wyczuwam w nim wyraźnie Twój strach i napięcie. Wyglądanie przez okno, zęby wyszczerzone w nieprzyjemnym uśmiechu, panująca na dworze noc, w końcu zabicie dziewczynki – wszystkie te znaki symbolizują Twój wewnętrzny konflikt i zapowiadają zbliżający się w Twoim życiu przełom. Koszmar prawdopodobnie powtarza się dlatego, że dręczą Cię nadal nieuporządkowane sprawy z przeszłości. Być może są to wstydliwe rzeczy sprzed lat, o których do tej pory bałaś się mówić i które starałaś się wymazać ze swoich wspomnień. Niestety Twoja świadomość do końca ich nie wyparła i stąd Twój powracający sen. Radziłabym zatem szczerą rozmowę o tym, co Cię boli z kimś z najbliższej rodziny lub życzliwym Ci przyjacielem. Jeśli mimo to koszmar nadal będzie Cię dręczył, być może najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u psychologa.

Wróżka Nunila

 Zobacz także:

SENNIK: Pocałunek księdza i stado rozpędzonych koni – co oznaczają we śnie?

Jedną z Czytelniczek we śnie całuje ksiądz, a drugą atakuje stado wściekłych koni. Wróżka Nunila wyjaśnia, co oznaczają te sny.

Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - przeczytaj interpretacje!

Prześladujący we śnie kot, pogrzeb... Jak wyjaśnić znaczenie niepokojących nasze Czytelniczki snów? Na ich pytania odpowiada Wróżka Nunila.

 

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2011 15:26
jak napisać o swoim śnie ,jest bardzo dziwny a pragnęłabym się dowiedzieć co oznacza?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2010 17:29
wspolczuje :(( mi sie co jakis czas sni zombii zupelnie nie wiem czemu .. bardzo dawno temu ogladalam taki horror ( o zombi ) ale w snie one zabijaja moja rodzine a potem mnie!!! potem budze sie w srodku nocy i probuje myslec o czymc przyjemnym lecz rozgladam sie po ciemnym pokoju i mam wrazenie ze jedno z zombii ucieklo z mego snu i stoi nademną !!! powiedzmy ze cie mniej wiecej rozumie chociaz ty jestes w gorszej sytuacji p.s: byc moze moja wypowiedz brzmi jak science fiction UWIERZCIE MI JA TEGO NIE ZMYSLILAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 22:22
Lubie kontrolować swoje sny ^^
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 19:44
łoł dziewczyno ale masz prorocze sny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 16:07
Zazdroszczę! Mając ciągle ten sam sen łatwo można mieć tak zwany Lucid Dream, czyli świadomy sen. Poczytaj o tym w internecie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie