SENNIK: Pocałunek księdza i stado rozpędzonych koni – co oznaczają we śnie?

Jedną z Czytelniczek we śnie całuje ksiądz, a drugą atakuje stado wściekłych koni. Wróżka Nunila wyjaśnia, co oznaczają te sny.
SENNIK: Pocałunek księdza i stado rozpędzonych koni – co oznaczają we śnie?
16.12.2010

Droga wróżko!

 Sama nie wiem, co mam myśleć o moim śnie… Śniło mi się, że pocałował mnie ksiądz. Był jednak bez sutanny. Przytuliłam się do niego i pocałowałam go w policzek, a on odwrócił się i pocałował mnie w usta. Pocałunek był nieudany… Dodam, że obecnie nie jestem w żadnym związku i nigdy nie podobała mi się osoba duchowna.

Proszę o pomoc!

Dżoana

Nie powinnaś niepokoić się swoim snem, ponieważ wbrew pozorom nie jest on zwiastunem żadnych niepomyślnych rzeczy. Motyw księdza oznacza zazwyczaj szczęście i powodzenie, a fakt, że duchowny z Twojego snu Cię całuje – wskazuje jedynie na Twoją tęsknotę za bliskością lub chęć szczerej rozmowy z przyjacielem. W najbliższym czasie spodziewaj się udanego rozwiązania wszystkich nurtujących Cię ostatnio problemów.

Droga redakcjo,

wczorajsza noc była bardzo dziwna. Miałam dwa sny o dość odmiennych emocjach. Pierwszy z nich był dla mnie dość ciężki. Śniło mi się, że otaczają mnie konie. Były agresywne i atakowały mnie. Nie bałam się ich jednak, ale byłam zdziwiona ich zachowaniem, gdyż kocham te zwierzęta i zawsze miałam z nimi bardzo dobry kontakt. Następnie śniło mi się, że miałam dużo pieniędzy. Liczyłam je i byłam dość zdziwiona tą sumą. Ogólnie ten sen napawał optymizmem. Proszę o interpretację, nurtuję mnie te sny...

 Kalina

Droga Kalino, niestety nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Koń należy do symboli bardzo niepokojących i oznacza zbliżające się niebezpieczeństwo. Rozpędzone i agresywne zwierzęta z Twojego snu wskazują, że w najbliższym okresie spotka Cię bardzo nieprzyjemna sytuacja. Może to być śmierć lub poważna choroba kogoś z Twojego otoczenia. Drugi sen jest natomiast zwiastunem dobrych zarobków, które otrzymasz dość nieoczekiwanie, np. w spadku.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - przeczytaj interpretacje!

Prześladujący we śnie kot, pogrzeb... Jak wyjaśnić znaczenie niepokojących nasze Czytelniczki snów? Na ich pytania odpowiada Wróżka Nunila.

"Śniła mi się 13-letnia, ukrzyżowana dziewczynka!"

Niepokojący sen o ukrzyżowanej dziewczynce. Wróżka Nunila wyjaśnia, co ten skomplikowany scenariusz może zwiastować.

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 18:12
pieniądze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2011 20:12
Wróżko śniło mi się że zaczęłam całować księdza a poza snami jestem w nim zakochana na zabój wiem to no więc w śnie go całowałam proszę powiedz co to znaczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2011 08:19
wrószko snilo mi sie raz ze na moim podwurku jezdzilem na koniu z kims . konie spaly w moim ogro dzie a . niewiem co to znaczy adrian
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2010 15:21
A co oznacza taki sen: Bardzo chce zostaćmodelką;P marzenie ale jak bardzo dla mnie ważne. Więc w śnie przyszła do mnie modelka i prowadziłą lekcje na temat pokazu.Siedziałam bardzo nisko a ona była bardzo wysoka. Co dziwne w tym śnie wyglądałam normalnie a nie jak w innych snach inaczej... Czy to oznacza że nigdy nie zostane modelką???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2010 18:05
podobno koń we śnie oznacza pragnienia erotyczne...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie