Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - przeczytaj interpretacje!

Prześladujący we śnie kot, pogrzeb... Jak wyjaśnić znaczenie niepokojących nasze Czytelniczki snów? Na ich pytania odpowiada Wróżka Nunila.
Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - przeczytaj interpretacje!
09.12.2010

Drogi Papilocie !

Parę dni temu śniło mi się, że uciekałam przed kotem. Wspięłam się na rusztowanie, jednak kot podążył za mną; zadrapał mnie i strasznie syczał.

Ostatnio sen z kotem powtórzył się, jednak (tak mi sie wydaje) w całkowicie innym charakterze. Tym razem broniłam małego kotka przed moimi znajomymi, którzy chcieli go zabić lub skrzywdzić. Podchodzili, wyrywali mi go z rąk, bili, rzucali i dusili, kotek starał się wyrwać z moich rąk, jednak z czasem poczuł, że chcę mu pomóc. Przytuliłam go mocno do siebie i zaczęłam płakać. Obudziłam się zalana łzami.

Papilocie błagam o pomoc, ciągle myślę o znaczeniu tego snu!

Karolina K.

Kot pojawiający się w snach, zazwyczaj jest symbolem czegoś nieprzyjemnego. Zwierzę to symbolizuje fałsz, chytrość oraz zdradę. Zadrapanie lub ugryzienie przez kota oznacza, że masz wokół siebie ludzi, którzy źle ci życzą lub których się obawiasz. Drugi sen tylko to potwierdza. Twoi znajomi, z którymi walczysz o małego kotka są agresywni i budzą w tobie strach. Być może zostałaś zdradzona przez bliską ci osobę lub źle czujesz się w swojej dotychczasowej grupie przyjaciół. Jeśli odczuwasz fałsz ze strony znajomych, porozmawiaj z nimi o tym szczerze lub zmień otoczenie.

Wróżka Nunila 

 

 

kot

Droga Redakcjo!

Od pewnego czasu ciągle mi się śni pogrzeb, tzn. nie uczestniczę w nim i nawet nie wiem, kto zmarł, ale wiem, że to pogrzeb. Ludzie są ubrani na czarno, a ja karmię małe czarne koty. Czuć pustkę, a ja mam wrażenie, co zresztą widzę we śnie, że jestem na pustyni, gdzie strasznie wieje wiatr. Po tym wszystkim na moim łóżku siedzi kobieta ubrana w czarną szatę, jak muzułmanka i tuli dziecko do piersi tak, jakbym chciała jej je zabrać. Patrzy na mnie z takim błagającym wzrokiem. Śnił mi się też ostatnio Jezus.

Droga Redakcjo, wiem, że to dziwny sen pełen symboli, ale proszę o pomoc!

Karolina

 Sen, w którym pojawia się motyw pogrzebu nieznanej ci osoby, oznacza, że ktoś z twoich bliskich znajdzie się w trudnej sytuacji (kłopoty materialne, choroba) i będzie liczył na twoją pomoc. Motyw przebywania na pustyni w czasie silnego wiatru dodatkowo podkreśla, że trudna sytuacja twojego przyjaciela będzie wymagała od ciebie wielu wyrzeczeń. Z kolei zawoalowana kobieta zazwyczaj jest oznaką śmierci, a wszechobecna czerń – żałoby. W najbliższych dniach czeka cię zatem trudny okres. Uzbrój się w cierpliwość, a sytuacja rozwiąże się dla Ciebie pomyślnie.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz, aby wróżka Nunila zinterpretowała także Twój sen, wyślij jego opis w mailu na adres redakcja(at)papilot.pl. W tytule Sennik.

Zobacz także:

Śni mi się morze i ogromne białe statki!

Jednej z Czytelniczek regularnie śni się morze, ocean i statki. Zastanawia się, co to może oznaczać. Sen interpretuje jak zawsze Wróżka Nunila.

"Śniła mi się 13-letnia, ukrzyżowana dziewczynka!"

Niepokojący sen o ukrzyżowanej dziewczynce. Wróżka Nunila wyjaśnia, co ten skomplikowany scenariusz może zwiastować.

 

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2015 14:46
Zamawiałam wróżbę miłosna u Paulusa (wrozbitapaulus.pl) i wróżba ta spełniła się co do joty. Mogę szczerze polecić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2012 13:21
WITAM!! chciałabym się dowiedzieć co znaczy wbiegac do jeziora i kogoś wyciagnąć za głowę ??dziękuję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 19:55
sen o motylach ,robakach,i kocie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2011 12:47
Co oznacza jak mi się śniło że wychodzę z niemowlakiem ze szpitala?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2010 11:27
Błagam o pomoc , śnił mi się straszny sen . Jestem przerażona .!!!! Na moich oczach grupka skośnookich mężczyzn mordowała kobietę w zaawansowanej ciąży. Kilkanaście razy uderzali ją tępym młotkiem / narzędziem w głowę , trwało to długo , ona krzyczała , wiła się po ziemi . To bylo straszne , my jako grupka osób nie mogliśmy nic zrobić . Zaraz po tym śniło mi się że była moja teściowa (nie mam z nią kontaktu) razem z byłym mężem porwali moje dziecko i się nad nami znęcali . Błagam pomóżcie co to oznacza.!!!!! Dodam że nigdy nie mam tak wyrazistych snów , a poza tym przechodzę bardzo ciężki okres w życiu. Boje się . Proszę o interpretacje tych snów. Pozdrawiam Papilocie . Wiktoria
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo