"Śniła mi się 13-letnia, ukrzyżowana dziewczynka!"

Niepokojący sen o ukrzyżowanej dziewczynce. Wróżka Nunila wyjaśnia, co ten skomplikowany scenariusz może zwiastować.
"Śniła mi się 13-letnia, ukrzyżowana dziewczynka!"
02.12.2010

Drogi Papilocie, dzisiejszej nocy miałam dziwny sen. Śniła mi się dziewczynka, która miała może z 13 lat. Mieszkała tylko z mamą w wielkim domu przy drodze, gdzieś na uboczu miasta. Jechałam ze znajomymi i, nie wiedzieć dlaczego, zajechaliśmy tam. Siedzieliśmy chwilę na podwórku, a potem razem z koleżanką weszłyśmy do tego domu. Było w nim mnóstwo ludzi w różnym wieku.

Po chwili zobaczyłam, jak ukrzyżowali dziewczynkę. Widziałam każdy szczegół, każdy przybity gwóźdź, każdą jej łzę, cierpnie w jej oczach. Usłyszałam tylko słowa: 'Kiedyś tak rozwiązywano problemy. To pomagało'. Po tych słowach wszyscy zginęli. Ciała leżały wszędzie. Moi koledzy zniknęli, a ja zostałam sama z koleżanką. Nie wiem co o tym myśleć? Jak zinterpretować ten sen? Proszę, pomóżcie mi.

Sen, w którym pojawiają się motywy łez, śmierci oraz osamotnienia oznacza, że jesteś pełna wewnętrznego niepokoju oraz niepewna swojej postawy życiowej. Prawdopodobnie borykasz się w tej chwili z jakimiś problemami lub obawiasz się nadchodzących w swoim życiu zmian. Nie bez znaczenia jest także liczba 13, która pojawiła się w Twoim śnie. Zazwyczaj oznacza ona przeszkody i przeciwności losu. Powinnaś zatem w najbliższym czasie spodziewać się przejściowych kłopotów...

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz, aby wróżka Nunila zinterpretowała także Twój sen, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule Sennik.

Zobacz także interpretacje innych snów:

„Śni mi się morze i ogromne statki”

Jednej z Czytelniczek regularnie śni się morze, ocean i statki. Zastanawia się, co to może oznaczać. Sen interpretuje jak zawsze Wróżka Nunila.

„Męczą mnie koszmary o II wojnie światowej!”

Aneta ma od pewnego czasu dziwne, niepokojące sny. Ukrywa się przed Niemcami i bombardowaniami, czasami nawet ginie.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2010 16:40
To trzeba połączyć znaczenia snów krzyż i dziewczynka i znaczenie będzie wiadome ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2010 14:40
mi się śniło, że to ja byłam ukrzyżowana... było dość ciemno, ale obok mnie po obu stronach mnie widziałam, jeszcze dwa krzyże... widziałam płonące ciała, suszę, deszcze, kataklizmy... co mam o tym myśleć? :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 19:52
Co za bzdura!Żeby zinterpretować sen trzeba trochę wiedzy nt śniącej,jej psychiki i obecnej sytuacji! Inaczej to bez sensu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 19:50
Co za bzdura,żeby zinterpretować sen trzeba trochę wiedzy o śniącej,jej psychice,obecnej sytuacji życiowej! Inaczej to bez sensu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2010 15:54
A mi niedawno śniło się, że odkopałam trumnę zmarłego w (dokładnie) 1664...Pamiętam jeszcze wyraz twarzy zmarłego, świetnie zachowanego...Co taki sen może oznaczać??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie