Śni mi się morze i ogromne białe statki!

Jednej z Czytelniczek regularnie śni się morze, ocean i statki. Zastanawia się, co to może oznaczać. Sen interpretuje jak zawsze Wróżka Nunila.
Śni mi się morze i ogromne białe statki!
25.11.2010

„Ostatnio często śni mi się morze. Najczęściej całkiem spokojne. Kilka dni temu byłam w jakimś małym, ładnym miasteczku, stałam przy brzegu (nie było tam pisaku, tylko zielona trawa i urwisko), niedaleko stał mały, drewniany krzyż. Następnej nocy śnił mi się statek, z ludźmi i zwierzętami (końmi), nagle wszyscy znaleźliśmy się w wodzie na środku oceanu. Dziś natomiast śnił mi się ogromy biały statek stojący przy porcie. Niczym Titanic. Nie wiem, co te sny mogą oznaczać. Nie są to żadne koszmary (może oprócz snu, w którym statek tonie) jednak niepokoi mnie, ze sny o morzu i statkach pojawiają się tak często (nigdy nie pływałam statkiem, mieszkam daleko od morza). Proszę  o pomoc w interpretacji snu.”

Sen o morzu i statkach ma bardzo pozytywną interpretację, niezależnie od okoliczności towarzyszących sennym scenariuszom. Możesz być pewna, że niebawem Twoje życie ulegnie pewnym zmianom i to na lepsze! Przed Tobą wiele nowości, ale uda Ci się osiągnąć nawet więcej niż planujesz. Nawet jeśli teraz czujesz się niepewnie i zastanawiasz się, czy na pewno wszystko zmierza ku dobremu, lada dzień przekonasz się, że tak.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać pomoc Wróżki Nunili w interpretacji snu, napisz maila na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule SENNIK.

Zobacz także:

Ciągle śni mi się, że jestem w ciąży!

Śniła mi się randka z nieznajomym!

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2011 20:35
Mi się już drugi raz śni wesele faceta który mi się podoba... tylko że on ma już żonę...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 17:20
Co to znaczy jak trzecia noc z rzędu śni mi się dysk twardy i mój zmarły przed dwudziestoma laty ojciec?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2010 23:14
mnie sie tez czesto snilo morze a mieszkalam na podkarpaciu i po parunastyu latach latach zyje nad morzem w Hiszpani ...bylam chora na tarczyce i reumatyzm tu jak reka odial i bez lekow. Moze twoja podswiadomosc wskazuje ci miejsce do dalszego zycia kto wie pomysl o tym .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2010 18:32
Hej. Matce chrzestnej mojego taty śniło sie że mój tata idzie z czarną torbą.. co może oznaczać ten sen? moja Cioca ma coś w rodzaju daru.. co wychodzi jej w kartach zawsze sie sprawdza.. a co może oznaczać jej sen?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2010 23:24
Według Freudowskiej interpretacji snów, woda symbolizuje poród a statek kobiece genitalia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie