Seksualne podteksty we śnie Eweliny - co oznaczają?

Pociąg, nieznajomy przystojniak i niechciany pocałunek... Jak zinterpretować sen Eweliny?
Seksualne podteksty we śnie Eweliny - co oznaczają?
04.11.2010

Drogi Papilocie, śniło mi się, że wsiadłam do kolejki, stanęłam koło drzwi i zauważyłam przystojnego,  wysokiego blondyna z niebieskimi oczami. Po chwili zorientowałam się, że kiedyś się z nim spotykałam, a on się do mnie zbliżył i już wtedy wiedziałam, że chce mnie pocałować. Ja jednak nie chciałam, bo miałam brudne zęby. Mimo to, pocałował mnie. Po chwili kolejka zatrzymała się i on wysiadł, ale zapomniał o reklamówce ze swoimi rzeczami. Zawołałam go, on wziął torbę tak jakby żałował z tego, co się stało albo jakby nic się nie wydarzyło. Po chwili się obudziłam. Nie mogę przestać myśleć o tych brudnych zębach, ponieważ jestem młodą, zadbaną dziewczyną i zawsze przed wyjściem myję zęby. Proszę o interpretację tego snu, to dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam!

Ewelina :)

Jeśli wierzyć Freudowi – twórcy psychoanalizy – gdy kobieta śni o pociągu, oznacza to, że ma silne niespełnione potrzeby seksualne. Brudne zęby, które w swoim liście wspominasz, interpretowałabym raczej nie w kategoriach życiowych przełomów czy tragedii, z którymi zwykło się ten motyw łączyć, ale raczej jako zahamowania w sferze erotycznej. Być może unikasz bliskości i hamujesz swój popęd, a w chwilach zbliżenia przepełnia cię lęk, którym odstraszasz potencjalnych partnerów. Jeśli chcesz zaznać prawdziwej przyjemności i satysfakcji w życiu erotycznym, powinnaś posłuchać sygnałów jakie wysyła twoje ciało i wyzbyć się wszelkich zahamowań. Być może to właśnie przystojny blondyn o niebieskich oczach pomoże ci zaspokoić potrzebę fizycznego kontaktu?

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując SENNIK.

Przeczytaj także swój AKTUALNY HOROSKOP TYGODNIOWY

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2010 03:10
boze jakie durne pytania o durne sny ! przeciez to nic nie znaczy ! nie wierze ze moj sen jak rozwalam glowy ludziom z shotguna moze cos znaczyc, albo to ze brat mnie podrywa !!! blee brzydze sie tego ale sni sie nie iwem czemu i nic nie znaczy bo jestem normaln aaaa !!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 07:40
czytaj Freuda, to daleko zajdziesz....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 13:15
ja wysłałam i mnie olali
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 10:01
i co dziewczyno? znasz jakiegoś blondyna?:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 09:53
o kurcze, na pierwszy rzut oka nie widziałam w tym, żadnego podtekstu, można się zdziwić
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo