Szpital, badanie USG i wojna – co oznaczają we śnie?

Wróżka Nunila interpretuje kolejne skomplikowane sny naszych Czytelniczek. Wyślij nam także swój senny scenariusz!
Szpital, badanie USG i wojna – co oznaczają we śnie?
23.09.2010

„Śniło mi się zdjęcie z USG, które wisiało na lodówce, ale nie mojej, nie w moim domu. Po pewnym czasie znalazłam drugie zdjęcie z USG. Był na nim dość sporawy punkcik. Ciemny punkcik z białą otoczką. Po jego znalezieniu, pomyślałam że jestem w ciąży. Zrobiłam kilka testów ciążowych, ale wynik był negatywny. I raptem znalazłam się w szpitalu. W piwnicy, bo tam znajdowała się pracownia USG. Zrobiłam badanie i punkcik nadal był. Wzięłam te zdjęcie i zaczęłam biegać po szpitalu, tak jak gdybym czegoś szukała. A bardziej kogoś. Jakbym szukała swojego byłego chłopaka. Skąd ten punkcik? Co mógł oznaczać? Przecież we śnie na testach wychodziło, że nie jestem w ciąży? I dlaczego szukałam chłopaka? Proszę pomóżcie. Magda”

Wkrótce w Twoim życiu nastąpi zmiana – poważna zmiana! Aby jednak mogło to nastąpić musisz raz na zawsze pożegnać przeszłość i definitywnie zakończyć relację z byłym chłopakiem. On wciąż siedzi w Twojej głowie, co uniemożliwia ci realizację nowych planów. Najwyższa pora rozprawić się z eks i przygotować na nowe możliwości – także uczuciowe!

sennik szpital

„Ostatnio bardzo często śni mi się, że jest straszliwa wojna na świecie. Ten sen ostatnio się powtarza i jestem ciekawa co oznacza? Z góry dziękuje za pomoc w jego rozszyfrowaniu…”

Sen o wojnie zazwyczaj oznacza nadchodzące kłopoty, zmartwienia, troski. W niedalekiej przyszłości możesz przeżyć spory wstrząs duchowy za sprawą silnego, trudnego przeciwnika. Być może tym przeciwnikiem jesteś sama dla siebie, być może toczysz ze sobą walkę. To wyniszcza cię od środka, a z dnia na dzień może być gorzej. Zastanów się nad własnymi uczuciami i pokonaj dylematy!

Wróżka Nunila

Jeśli zależy ci na interpretacji skomplikowanego snu, opisz go i wyślij na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: Co oznacza ucieczka? SENNIK: Co oznacza zajście w ciążę?

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 19:00
ale to tylko sen.. nie przesadzacie trochę ? nie straszcie mnie :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 11:01
Na bank, idź do onkologa dziewczyno!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 11:00
Kropka na zdjęciu, guzek!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 10:59
Nigdy nie śni mi się to czego najbardziej chce. Wiadomo, ze im bardziej coś przeżywamy tym prędzej nam się to przyśni, więc przeżywam. I nic. Zawsze śnią się jakieś żenady.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 10:49
To miałaś szczęśliwe dzieciństwo:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie