„W moim śnie przyjaciółka chciała popełnić samobójstwo!”

Patrycja obudziła się rano zalana łzami – we śnie jej przyjaciółka i kuzyn próbowali popełnić samobójstwo. Co to oznacza?
„W moim śnie przyjaciółka chciała popełnić samobójstwo!”
16.09.2010

„Drogi Papilocie!

Mam za sobą najgorszą noc w życiu, najgorszy sen. Obudziłam się cała mokra, zapłakana. I popłakuje do teraz. To, co mi się śniło, przeraża mnie.

Śniła mi się moja najlepsza przyjaciółka. Moja Kasia. Kasia, która jest jedyną osobą, którą kocham i za którą oddałabym życie. Kasia, w której kiedyś się kochałam. Którą być może nadal kocham, tak jak kobieta może kochać mężczyznę. Jestem lesbijką, dlatego. Byłam w piwnicy, patrzę co leży w szafce. Widzę pieniądze, sięgam po nie, biorę i biorę, i końca nie ma. Okazało się, że mój brat schował tam swoje oszczędności. Cała sterta banknotów. Wzięłam je.

Później przyszła ona. Kasia. Była załamana, zdesperowana. Nie wiedziałam, co się dzieje. Chciała się zabić. Powiesić. Nie zgodziłam się. Płakałam. Wpadłam w pewnego rodzaju szał. Obwiązała się sznurem, kalecząc wcześniej żyły. Poszłyśmy na górę. Moja matka zaproponowała, żebyśmy poczekali na jej siostrzeńca. Przyszedł. Założyła mu jakąś maskę tlenową. Oni (Kasia i siostrzeniec mojej mamy) koło siebie. Stoją, przywiązani do sznura. Ja płaczę. Nie wiem co się dzieje. Nie chce mi się żyć. Nie mam po co żyć. Kasia skacze. On też. On zwisa. Nie mogę nic zrobić, nie chcę, żeby to się stało.

Sekundę po tym, po jej skoku, widziałam po jej twarzy, że coś ciśnie jej się na usta, że chce coś powiedzieć. Widziałam, że ją to boli. Widziałam, że tego nie chce. Wzięłam nożyczki, które leżały na stole (nie mam pojęcia skąd się tam wzięły) i obcięłam sznur. Kasia padła. Przytuliłam ją. Krzyczałam, dalej płakałam.Czy ten sen może coś oznaczać? Kasia i nikt inny tego nie rozumie. Tego, co zrobiło to z moją psychiką. Kasia zażartowała mówiąc, że jest to sen proroczy. Postanowiłam to sprawdzić w senniku, lecz nic nie znalazłam. Zdecydowałam się więc napisać do Redakcji Papilota.

Pozdrawiam serdecznie i bardzo oczekuję odpowiedzi. Będę dozgonnie wdzięczna!

Patrycja P.”

 

dobry sennik

Droga Patrycjo,

Zacznę od kwestii pieniędzy znalezionych niespodziewanie ma stole. To pierwszy erotyczny symbol obecny w Twoim śnie. Najprawdopodobniej już niebawem czeka Cię uczuciowe rozczarowanie i to za sprawą kobiety! Skąd wiadomo, że kobiety? Dzięki obecności drugiego istotnego symbolu – nożyc. To zwiastun zerwania związku z kobietą, której nie możesz zatrzymać dla siebie na zawsze. Próba samobójcza, którą przechodzą we śnie Twoi bliscy, najprawdopodobniej zwiastuje jakieś niepowodzenie, którego jednak uda Ci się uniknąć w ostatniej chwili, tak jak oni uniknęli śmierci. Musisz jednak trzymać emocje na wodzy i działać z rozwagą.

Wróżka Nunila

Jeśli zależy Ci na interpretacji skomplikowanego snu, napisz do Wróżki Nunili na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule maila wpisując Sennik.

Zobacz także inne senne interpretacja:

Romans we śnie

Szpital psychiatryczny 

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.11.2017 12:24
Dzis mi sie snilo ze weszlam do lazienki a tam pod prysznicem powiesila sie moja przyjaciolka ktora byla w ciazy miala brzuch jak do porodu wielkosci i podciente zyly obok w wannie lezaly dwie moje przyjaciolki cala wanna byla we krwi jedna i druga mialy podciete zyly i jedna z nich tez byla w ciazy braklo.mi tchu w snie i odrazu sie obudzilam. Co to moze znaczyc?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 19:47
Ja miałam kiedyś sen że moja przyjaciółka -Rówież ma na imie kasia, zgineła w wypadku samochodowych...Jets mi najbliższą przyjaciółką bo dzięki niej nie czułam się sama jak palec kiedy inni mnie nielubili z niejasnych przyczyn...Obudziłam się zaryczana, poduszka cała we łzach ale potem ulga bo to tylko sen...Tak czy inaczej puściłam esa do niej i odpowiedź zwrotna uspokoiła mnie :)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2010 21:57
ja w to wierze i jak mi sie cos przysni , odrazu ide do sennika jak wstane :D ostatnio sniły mi sie wypadające włosy , zobaczyłam co to oznacza wyszło pogrzeb kogos biskiego ... na następny dzień umarła babcia ! :( zbieg okolicznośći ? ; o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2010 22:33
a mi sie snil ksiadz ktory od paru lat nie zyje...bardzo go lubilam...a jego twarz w tym sniebyla taka realna....;/ co to moze znaczyc?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2010 21:58
"Zacznę od kwestii pieniędzy znalezionych niespodziewanie ma stole..." przecież ona tych pieniędzy nie znalazła na stole tylko w schowku czy tam szafce -.- JP . ! _ebać Papilota :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie