SENNIK PAPILOTA: Powódź i policjanci

Tym razem Wróżka Nunila interpretuje sny Darii i Wioli. Czy czekają je niespodzianki? A może grozi im niebezpieczeństwo?
SENNIK PAPILOTA: Powódź i policjanci
19.08.2010

Droga redakcjo! Kilka lat temu miałam dziwny sen, nie przejmowałam sie nim aż tak bardzo lecz teraz po 3 latach znów mnie gnębi - dokładnie taki sam jak przedtem! Śni mi się, że jestem w zoo razem z moimi rodzicami (zoo leży w "dole" i otoczone jest górami) i nagle dowiadujemy się, że idzie powódź! Mi udaje sie uciec, ale moim rodzicom nie... Jestem wściekła, że nie mogłam nic zrobić.

Nie wracam do domu, tylko idę przed siebie. Jestem na polnej dróżce, gdy nagle spotykam małego chłopca, który mówi, że mi pomoże. Obok ścieżki płynie mała rzeczka. Wskakuję do niej. Po kilku sekundach chłopiec mówi, że w rzece są miny, więc szybko dopływam do brzegu i wychodzę. Wieczorem zasypiam pod kwitnącą jabłonką, a rankiem razem z moim towarzyszem wyruszam dalej. Trafiamy do małej wioski, wtedy odwracam sie i widzę, ze powódź znów ciągnie w moją stronę. Chłopiec mówi mi, że musze podejść do każdego mieszkańca wioski i pomoc mu w pracach domowych. Jeżeli uda mi się,  dostane klucz, który otwiera drzwi do domu, gdzie mieszka ktoś kto potrafi zatrzymać powódź. Za każdym razem dochodzę do przedostatniego domu, gdy nagle powódź mnie dopada i topię się... Sen jest okrutny, ale co znaczy?? Zwracam sie z prośbą do Ciebie, droga Wróżko Nunilo !

Pozdrawiam, Daria

Symbolika Twojego snu jest niezwykle złożona, ale wbrew pozorom natłok wielu niezwiązanych ze sobą motywów jest odbiciem twojej duszy – nękających cię niepokojów, wątpliwości, przypuszczeń…

Widok zoo we śnie jest wezwaniem do tego, aby bardziej panować na swoimi popędami. Z kolei powódź oznacza, że instynkty, których do tej pory nie potrafiłaś trzymać na wodzy mogą okazać się groźne. Równocześnie, powódź i wezbrana rzeka symbolizują otaczających cię ludzi – złośliwych, głupich, nie zawsze z czystymi intencjami. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości wplączesz się w spór rodzinny, który jednak powinien się szybko rozwiązać. Przepłynięcie rzeki to bowiem znak, że pokonasz wszystkie kłopoty i zwyciężysz groźnego rywala, a miny zapowiadają, że w końcu będziesz mogła spokojnie rozmawiać o sprawie, którą dotąd musiałaś zachować dla siebie. Zwiastunem zmiany na lepsze jest także mały chłopiec, z którym rozmawiasz.

Na końcu snu się topisz – to próba odwagi, która wzywa cię do podjęcia środków bezpieczeństwa. Być może dlatego, że ktoś przekreśli twoje potajemne zamiary, co symbolizuje klucz. Ostatecznie jednak czeka cię szczęście i radość. Pamiętaj – po każdej burzy wychodzi słońce, więc nigdy nie trać wiary, nawet jeżeli będzie ci bardzo ciężko.

wróżby

Witam. Od pewnego czasu miewam sny o tej samej tematyce. Miejsca są różne, ale zawsze związane z jednym. Z policją. W snach cały czas przed nią uciekam, chowam się w przeróżnych kryjówkach i wiecznie czuję lęk. Najczęściej moim wykroczeniem w tych snach jest bycie poza domem po godzinie policyjnej. Jednakże, zawsze udaje mi się w nich uciec, jak chociażby w dzisiejszym śnie. Zatrzymali mnie, spisywali, a ja pod byle pretekstem oddaliłam się i uciekłam. Tego typu sny miewam codziennie, mniej więcej od dwóch tygodni. Nie wiem jak mam jej zinterpretować, dlatego proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Wiola18

Policja we śnie, tak jak w życiu, symbolizuje walkę z czymś niemoralnym i niezgodnym z prawem. Bardzo prawdopodobne, że od dwóch tygodni gnębią cię wyrzuty sumienia ze względu na Twoje niecne plany. Sen jest przestrogą przed złą decyzją, którą chcesz podjąć i której tak naprawdę się obawiasz, bo w głębi duszy wiesz, że postąpisz nieprzyzwoicie.  Jeśli chcesz odzyskać wewnętrzny spokój i harmonię, zrezygnuj z planów jakie miałaś i pamiętaj, aby zawsze kierować się uczciwością. Zarówno względem innych, jak i samej siebie.

Wróżka Nunila

Czekamy na opisy Waszych snów pod adresem redakcja(at)papilot.pl. W tytule maila prosimy wpisać Sennik.

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA: Czy zęby we śnie zawsze zwiastują śmierć?

SENNIK PAPILOTA: Romans i rekiny

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 21:52
nie spamuj ty na dole
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 18:47
Zapraszamy na nowe forum dla kobiet! www.swiatwenus.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 14:48
yyyy ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie