Czy zęby we śnie zawsze zwiastują śmierć?

SENNIKI PAPILOTA: Dzisiaj Wróżka Nunila tłumaczy, co mogą oznaczać śniące się zęby. Czy rzeczywiście symbolizują rychłą śmierć albo poważną chorobę w rodzinie?
Czy zęby we śnie zawsze zwiastują śmierć?
12.08.2010

Droga Nunillo!

Męczy mnie od pewnego czasu, wciąż ten sam sen.. Bardzo bolą mnie zęby, czuje jak szczeka sama mi sie zaciska,  ja z całej siły staram się ją otwierać, ponieważ mam uczucie, że kiedy zęby zacisną mi się z ogromną siłą, to połamią sie i wypadną... W tym śnie czuję ogromny, przeszywający ból, ale rano gdy sie budzę, nie czuje na szczęście nic, co znaczy też, że nie zaciskam tak samo zębów przez sen. Proszę, powiedz mi czy jest to jakaś niepokojąca oznaka.

Pozdrawiam, Marta.

Mówi się, że sen o zębach zwiastuje śmierć, chorobę, ludzką tragedię. Z mojego doświadczenia wynika, że w niektórych przypadkach rzeczywiście tak bywa. Szczególnie, gdy śnią się wypadające zęby, może to oznaczać, że twoją rodzinę boleśnie doświadczy los. Jednak w Twoim śnie zęby nie wypadają – robisz wszystko, aby tak się nie stało, choć równocześnie czujesz przeszywający ból. Ten ból może oznaczać, że doznasz krzywdy ze strony kogoś bardzo bliskiego.  Uważaj, co komu mówisz, miej się na baczności i staraj się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, aby nie doprowadzać do niepotrzebnych spięć.

Wróżka Nunila

Czekamy na opisy Waszych snów pod adresem redakcja(at)papilot.pl. W tytule maila prosimy wpisać SENNIK.

Zobacz także:

SENNIK: Romans i rekiny

SENNIK: Stan zagrożenia, ciągła ucieczka

Polecane wideo

Komentarze (93)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.10.2018 11:06
W moim śnie było tak ze ruszal mi się ząb i go wyrwalam.. Co to może oznaczać?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 16:33
Mnie się kiedyś śniło 3 razy pod rząd że wpadłam w bagno z którego nie mogłam się wydostać-sen się sprawdził,nie mówcie że sny to bzdury bo często nas ostrzegają przed różnymi rzeczami.
odpowiedz
ZZZ (Ocena: 5) 31.03.2016 22:08
Mnie również jeden jedyny raz przyśniły się zęby, w przerażającej, potrójnej odsłonie: zęby wypadające, zęby w popiole i jakieś jeszcze ale nie mogę sobie już przypomnieć jakie. Obudziłam się przerażona. Słyszałam zabobony, że to niby znak śmierci w rodzinie, ale nigdy w to nie wierzyłam. Ten sen był jednak niesamowicie poruszający... Na wszelki wypadek zadzwoniłam do rodziców i wypytałam o zdrowie babć i dziadków. Wszystko było ok więc uspokoiłam się. Dwa dni później okazało się, że umarło moje dziecko - byłam wówczas w 12 tygodniu ciąży... Przeżyliśmy to z mężem strasznie. Od tamtego dnia niestety wierzę w okrutne znaczenie snów o zębach. Mam nadzieję, że już nigdy mi się taki nie przytrafi i nikomu tego nie życzę.
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 23.11.2015 19:58
A jeśli śni się że widzisz jak u kgoś wypada ząb? A do tego jego twarz, chyba była to kobieta, cała umazana jest we krwi? Ja miałam taki sen. Szukam odpowiedzi i nie ma. Wszytsko dotyczy śniącego, a nie śniącego jako obserwatora. Będę wdzięczna za odpowiedź. Marta
odpowiedz
tina (Ocena: 5) 30.10.2015 15:51
Prosze o odpowiedx
odpowiedz

Polecane dla Ciebie