SENNIK PAPILOTA: Romans i rekiny

Dzisiaj Wróżka Nunila tłumaczy, co oznaczają pojawiające się we śni rekiny i… zdrada. Czy Ewelina i Angelika powinny mieć powody do niepokoju?
SENNIK PAPILOTA:  Romans i rekiny
05.08.2010

Droga Redakcjo! Ostatnio miałam dziwny sen, a mianowicie śniło mi się, że wyjechałam gdzieś na wyspę, było też kilka osób z mojej rodziny i mój chłopak. Wszyscy w jednej linii wzdłuż lazurowego morza kąpaliśmy się beztrosko. Nagle pomyślałam sobie, że na tak egzotycznej wyspie w morzu zapewne są rekiny. I nagle pojawiły się rekiny. Jakiś murzyn powiedział mi, że one są niegroźne. Za chwile podpłynął do mnie rekin, ale inny, czułam jaki ociera się o moją nogę, ktoś powiedział, że to żarłacz biały i on jest groźny. Podpłynęłam wiec powoli do drewnianego biurka, które stało w wodzie. Chciałam się na nie wspiąć, ale nagle wylądowałam w terenowym aucie przestraszona i się obudziłam. Co te rekiny mogą znaczyć?

Angela

Droga Angeliko, Twój sen to nagromadzenie złych symboli. Prawdopodobnie jest wyrazem strachu, który wyczuwasz od dłuższego czasu, ale nie zdajesz sobie jeszcze do końca sprawy z jego źródła. Uciekasz trochę przed kłopotami, stąd motyw wyspy – symbol ucieczki od rzeczywistości i obawy przed otoczeniem. Niestety, prawdopodobnie masz się czego obawiać, bo pojawiający się we śnie rekin oznacza potężnych wrogów. Być może są to zazdrośni znajomi? Już niebawem powinnaś się dowiedzieć, co jest źródłem Twojego niepokoju, ponieważ biurko zwiastuje, że dowiesz się o jakiejś niemiłej sprawie… Nie postępuj jednak wtedy pochopnie – rekin ostrzega cię również przed bezwzględnymi, agresywnymi reakcjami. Mimo paniki i złowieszczych przeczuć nie powinnaś robić niczego bez zastanowienia…

wróżka

Drogi Papilocie, od jakiegoś czasu śni mi się  facetem z dzieckiem. Śni mi się, że jestem z facetem, który ma dziecko, ale zostawił swoją narzeczoną/żonę i razem ze mną wychowuje to dziecko. Jesteśmy razem szczęśliwi, bardzo się kochamy. Na koniec chciałam dodać, że jestem młodą dziewczyną i te sny mnie niepokoją. Co to wszystko może znaczyć? Bardzo proszę o interpretację, Pozdrawiam,

Ewelina.

Mimo że śnisz o dziecku, rodzinie i romansie, nie ma to żadnego związku z erotyczno-uczuciową sferą Twojego życia. Wbrew pozorom, młoda dziewczyna zakochująca się we śnie, w rzeczywistości będzie musiała jeszcze poczekać na miłość swojego życia. Mężczyzna z dzieckiem może być za to przestrogą przed czymś bardzo negatywnym w skutkach. Najprawdopodobniej będzie to coś związanego z pracą i pieniędzmi. Romans symbolizuje poważne kłopoty na polu zawodowym, a nawet wywołanie wielkiego skandalu w pracy, dlatego zastanów się, czy na pewno zawsze postępujesz fair i nie zaniedbujesz swoich obowiązków.

Wróżka Nunila

Czekamy na opisy Waszych snów pod adresem redakcja(at)papilot.pl. W tytule maila prosimy wpisać Sennik.

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA: Pogoń czarnych, rozwścieczonych psów

SENNIK PAPILOTA: Zajście w ciążę

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2010 12:38
allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 super ciuszki!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie