Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów

Sny są odzwierciedleniem tego, co nas spotka w najbliższym czasie albo tego, co nas trapi. W interpretacji waszych snów pomoże Wróżka Atis.
Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów
27.08.2008

Odkąd zaczęliśmy publikować tygodniowe horoskopy Wróżki Atis, wiele z was pisze do nas maile z prośbami o interpretację waszych snów. Dziś publikujemy pierwszy z nich:

SEN:

"Śniło mi się, że spotkałam starszego mężczyznę, który podstępnie i szyderczo się uśmiechał. Zwabił mnie do swojego mieszkania, które było na szczycie jakiegoś wieżowca. Gdy tylko weszłam do środka i usiadłam na sofie, zaczął mnie rozbierać siłą, potem się z nim biłam, a on mnie zgwałcił. Zachowywał się tak, jak sobie wyobrażam zachowanie pedofila. Gdy mu się wyrwałam i zaczęłam się ubierać, on śmiejąc się, powiedział, że wszystko zostało sfilmowane, a on pokaże to video w Internecie. Bardzo się wystraszyłam i zaczęłam w panice szukać kamery. Dojrzałam ją i z całej siły wyrzuciłam przez otwarte okno. On się wściekł i chciał mnie za to okno wypchnąć. Udało mi się wyrwać z jego rąk, wybiegłam z mieszkania i ile sił w nogach zbiegałam po schodach. Uciekłam z budynku i biegłam tak długo, aż trafiłam do jakiegoś sklepu, w którym udało mi się schronić. Sprzedawca pozwolił mi zejść do piwnicy. Wtedy zapragnęłam zadzwonić do mężczyzny, którego kochałam. Nie było zasięgu. Wyszłam na zewnątrz, bojąc się, że gwałciciel tam jest i wciąż próbowałam dzwonić. Ciągle nie odbierał, a ja byłam bardzo wystraszona, bo obawiałam się, że ten starszy mężczyzna znów mnie dopadnie, a facet, do którego dzwoniłam, posądzi o zdradę, o którą często w realnym życiu mnie bezpodstawnie posądza. Ciągle nie odbierał, a ja się obudziłam".

Interpretacja tego snu jest następująca:

"Bardzo obawiasz się swoich marzeń i pragnień (niekoniecznie seksualnych)! Boisz się, że jeżeli byś je komukolwiek ujawniła, spowodowałoby to skandal. Doskonale wiesz, że mężczyzna, z którym jesteś, nie jest w stanie ani ich zrealizować, ani, co gorsza, zrozumieć. Nieujawnianie przed samą sobą własnych pragnień mocno nadwyręża twoje ego. Musisz przyznać się przed samą sobą, czego pragniesz, nie analizując, a co ważniejsze, nie oceniając. A tak poza wszystkim innym, to przy tym mężczyźnie nie masz poczucia bezpieczeństwa ani świadomości oparcia. Zastanów się nad tym!!!"

Jeśli masz ciekawy sen i chcesz, aby został zinterpretowany, napisz do nas na mail: sny(at)papilot.pl, a Wróżka Atis postara się pomóc.

Polecane wideo

Komentarze (133)

Ocena: 5 / 5
Martyna (Ocena: 5) 19.06.2016 22:24
Od jakiegoś czasu śni mi się ciągle pedofil (gwałciciel) nad jeziorem że idę tam i mnie gwałci i ciągle to samo. Co to oznacza? Mam się bać i unikać tego miejsca?.
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 09.02.2016 17:30
mama poslala mnie do sklepu gdy bylem juz w polowie podjechaly do mnie jakies dwie kobiety jedna miala okolo 40 lat a druga 20 lat ta mlodsza wyszla z auta a ta starsza zostala w aucie 20-sto latka zaczela sie usmiechac zaczolem isc szybcie i ona tesz zaczela biec szybciej puzniej zaczolem zjezdzac na ulicy bo byla sliska a ona zrobila to samo i pod konic dobieglem do domu babcie zadzwonilem przez domofon i gdy ta kobieta mnie zlapala targala i cieagla mnie to babcia wyszla z lopata a ona uciekla
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2016 10:08
Ssnilo mi die ze zostalam zgwalcona przez zmarlego sasiada .... I nikt mi nie wierzyl jak mowilam ze die go boje w snie wygladalo to jak codziennosc nie jedno razowa nekanie przez zmarlego stsrca .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2015 12:19
Witam. Śniło się mi ze byłam taka szczęśliwa i ganialam gdzieś z mama. I nagle poszlam do lazienki w jakiejs firmie z meblami. I był tam mój kolega z którym kiedyś pisałam i niepamietam nawet jak ale on zaczął mnie gwalcic a ja tak płakałam a nie mogłam powiedziec ani słowa... Nie wiem czy mam się bać cży jak...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2012 22:36
Witam śni mi się często mój były partner raz śni mi się że sie z nim przytulam całuję kocham innym razem że sie z nim kłuce a jeszcze innym że jest ze swoja nową partnerką a ja siedzę z nimi widzę ich albo sie z nimi kłuce prosze pomóż mi co oznaczają te sny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie