SENNIKA PAPILOTA: Motyw wody, motyw dziecka

Kolejna porcja Waszych snów oraz kilka słów interpelacji od wróżki Nunili. Dziś między innymi motyw dziecka – czy naprawdę oznacza śmierć?
SENNIKA PAPILOTA: Motyw wody, motyw dziecka
03.06.2010
>

„Witam! Odkąd pamiętam, zawsze w moich snach pojawiał się motyw wody. Zwykle jest to kałuża, jezioro, rzeka czy nawet przebarwienia od wody na suficie. Czy to może mieć jakieś ukryte znaczenie? Pozdrawiam, Laura”

Woda to prastary symbol, ale sposób jego interpretacji uzależniony jest od okoliczności, w jakich we śnie występuje i tak na przykład, jeśli jest czysta i przejrzysta to pozytywny, dobry znak – sukces szczęście i miłość. Jeśli natomiast jest brudna, niezachęcająca imętna - obrazuje stan duszy – być może przechodzisz właśnie wewnętrzny kryzys, oceniasz swoje myśli jako złe, pragniesz je wyrzucić albo dokucza ci niska samoocena?

sennik internetowy
>

„Od jakiegoś czasu śni mi sie dziecko... Malutkie , noworodek, często to moje maleństwo śpi obok mnie albo je przytulam, całuje itd. a zaraz po tym śnią mi się zaręczyny czy same oświadczyny gdzie rzecz jasna mój chłopak prosi mnie o rękę... Co to może znaczyć ?? KAROLA”

Droga Karolino, wbrew obiegowym opiniom, śniące się dziecko jest naprawdę pozytywnym znakiem! Oznacza nowy kierunek w życiu i co ważne – dobry kierunek. To symbol szansy i możliwości dalszego rozwoju, ale jednocześnie pewna obawa przez niedojrzałością… Z drugiej strony pojawia się dalsza część snu, sprawiając, że dziecko może być interpretowane jako obraz twoich wewnętrznych pragnień, dotyczących założenia rodziny, ustatkowania się i zamążpójścia.

Jeśli chcesz, aby wróżka Nunila pomogła Ci zinterpretować sen, prześlij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl w tytule wpisując WRÓŻKA NUNILA. Kolejny sennik już za dwa tygodnie!

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA (1)

SENNIK PAPILOTA (2)

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 22:16
Śniło mi się malutkie dziecko w misce zalane wodą. Spało.. Co to może ozanczać?..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2012 07:50
dzico w oślizgłej ale przeźroczystej wodzie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2010 21:38
a mi się śni dziecko, gdy mam dni płodne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2010 19:30
czy każde znaczenie snu musi być pozytywne?????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2010 15:14
a jak mi sie śniło dziecko bez ręki ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie