Ten sen świadczy o tym, że w Twoim związku nie dzieje się za dobrze. Czas na poważną rozmowę

W Twojej relacji brakuje czegoś bardzo istotnego.
Ten sen świadczy o tym, że w Twoim związku nie dzieje się za dobrze. Czas na poważną rozmowę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hana.katoba)
01.07.2024

Śniło Ci się, że nieoczekiwanie zaczęłaś randkować ze swoim najlepszym kumplem? To niewątpliwy znak, że w Twojej relacji brakuje czegoś bardzo istotnego. Najwyraźniej nadszedł czas na poważną rozmowę z partnerem. 

Zobacz także: Ten sen to znak, że nie masz kontroli nad swoim życiem. Czas na zmiany

Co oznacza sen o zmysłowych relacjach z przyjaciółmi?

Sny mogą zdradzać bardzo dużo na temat stanu naszego ducha. W wielu przypadkach mają bowiem drugie dno i odzwierciedlają emocje, których doznajemy na jawie. Podobnie jest także w przypadku tych dotyczących zmysłowych relacji z przyjaciółmi. Co o nich myśleć i w jaki sposób je tłumaczyć? 

Motywy senne, w których nawiązujemy zmysłowe relacje z przyjaciółmi, potrafią wywoływać w nas niemały niepokój, zwłaszcza jeśli jesteśmy w związku. Jest tak również wtedy, kiedy dany przyjaciel jest dla nas niemalże jak brat. Na jawie nigdy w życiu nie pomyślałybyśmy o tym, aby zacząć traktować go jak obiekt westchnień. Odczuwamy więc nie lada dyskomfort. Zaniepokojenie zaczyna wzrastać jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że podobny sen powtarza się regularnie. Czy faktycznie mamy powody do obaw?

Jeśli śnimy o tym cyklicznie, nie oznacza to wcale, że w głębi ducha marzymy, aby nasza relacja z przyjacielem uległa metamorfozie. Nie obawiajmy się też, że podświadomie się w nim kochamy. Najwyraźniej w relacji brakuje nam po prostu bliskości, ciepła i przyjacielskiego pierwiastka. Chciałybyśmy móc zwierzyć się partnerowi absolutnie ze wszystkiego, jednakże nie robimy tego. Obawiamy się, że nie zostaniemy zrozumiane i będziemy zawiedzione jego reakcją. Jeśli jesteśmy singielkami, to natomiast znak, że powinnyśmy w przyszłości stworzyć związek oparty nie tylko na namiętności, ale właśnie na przyjaźni. 

Zobacz także: Ludzie spod tego znaku zodiaku są uważani za najbardziej zmysłowych. Nikt nie prześcignie ich w sztuce flirtu

Polecane wideo

Zachwycający apartament w Warszawie. Chciałabyś tak mieszkać?
Zachwycający apartament w Warszawie. Chciałabyś tak mieszkać? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie